سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ 24 October 2017
تماس با ما دربارۀ ما پیوندها RSS
 
فرهنگی و اجتماعی
می‌ توانی چادر سر کنی و با گروه موسیقی دوره‌گرد همراه شوی
مالاریا روایت تازه‌ای نیست و به جز دوربین متفاوت که در بسیاری مواقع نقطه قوت فیلم محسوب می‌شود، ما شاهد پدیده‌ای تازه در درام و بازی و... نیستیم. حتی ...
نگاه جالب یک گردشگر‌ ایتالیایی درباره ایران
به سختی ممکن است کسی را بیابید که ایران را ناامیدانه ترک کند ، در عوض اکثر گردشگرانی که به این کشور سفر می کنند دوست دارند بار دیگر روزی به آنجا برگردند....
وقتی هدف تنها پیروزی می شود/ شورای شهر از روی بیکاری نمی داند چه کند
اصلاح طلبان پیش از انتخابات شورای شهر تهران از برنامه ها و تحولاتی که قرار است انجام دهند تا شهر سوخته را از زیر آور در بیاورند سخن می گفتند، اما در ماههای ...
 
 
 
 
 
تحقیقات نشان می‌دهد افزایش مواجهه با امواج ناشی از وسایل بی‌سیم مانند تلفن همراه، لپ‌تاپ، ، تبلت و ... باعث ایجاد اثرات سوء بر باروری مردان و زنان می‌شود.
 
 
سرپرست گروه سلامت هوای وزارت بهداشت گفت: آمار سال 2016 سازمان بهداشت جهانی از مرگ سالیانه 33 هزار و 500 نفر ایرانی در اثر آلودگی هوا در کلان‌شهرها گزارش می‌دهد.
 
 
افق پوشش هجده میلیون کودک ونوجوان ایرانی در شبکه های مجازی، افقی دست یافتنی است
 
 
وقتی علت اصلی حرکت جمعیت کشور به سوی مرزهای سالمندی را افزایش امید زندگی می‌دانیم، سبب می‌شود که تصمیم‌گیران عرصه سلامت به مصیبت سال‌خوردگی جمعیت به عنوان توفیقی بزرگ نگاه کنند که ناشی از پیشرفت‌های نظام سلامت بوده است.
 
 
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) با ارائه آمار صدقات جمع‌آوری‌شده در ۶ ماه نخست امسال، استان‌های رکورددار را معرفی و جزئیاتی از نحوه هزینه‌کرد صدقات را تشریح کرد.
 
 
گفتم:"حاج احمد به خاطر یک کلمه برای چی منو زدین؟ گفت "ما یک رژیم طاغوتی را با فرهنگش بیرون کردیم. خودمون فرهنگ داریم. شما نباید تکرار کننده کلمات فرانسوی و اجانب باشید. به جای این حرف‌ها بگو خدا پدرت رو بیامرزه!"