۰
تاریخ انتشار
شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۴
کد مطلب : ۱۴۴۴

تهران شرايط زندگي ندارد!

تهران شرايط زندگي ندارد!
رئيس شوراي اسلامي شهر تهران از توسعه حمل و نقل عمومي در 4 سال آينده خبر داد و گفت: در اين بخش تلاش مي‌شود خطوط مترو متناسب با جمعيت شهر توسعه يابد.
به گزارش
بیان ما محسن هاشمي رفسنجاني با اشاره به مشکلات شهر تهران اظهار کرد: مهمترين معضل در شهر ترافيک و آلودگي است که مشکلات بسياري را براي شهروندان ايجاد کرده است.
وي تصريح کرد: شهر تهران با جمعيت بالغ بر 10 ميليون نفر شرايط لازم را براي زندگي شهروندان ندارد و بايد اين وضعيت تغيير کند.
هاشمي بيان کرد: بحث آلودگي هوا و ترافيک از مواردي است که بايد مورد توجه مديريت شهري اعم از شهرداري و شوراي شهر قرار بگيرد و در اين زمينه تلاش شود تا مشکلات بر طرف شود.
وي افزود: توسعه حمل و نقل عمومي يکي از مواردي است که قطعاً در اين دوره پيگيري خواهد شد چرا که وضعيت حمل و نقل عمومي در تهران قابل قبول نيست.
رئيس شوراي اسلامي شهر تهران گفت: توسعه خطوط مترو و ايجاد دسترسي آسان براي شهروندان در سطح شهر يکي از مواردي است که به طور جدي در دستور کار قرار دارد.
هاشمي با بيان اينکه توسعه خطوط مترو بايد بر اساس جمعيت شهر انجام بگيرد، بيان کرد: در اين زمينه برنامه اي مدوني پيش بيني شده است چرا که در حال حاضر مترو تهران به لحاظ توسعه خطوط و واگن‌ها بايد مورد توجه قرار بگيرد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما