۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۹
کد مطلب : ۱۸۳۴
" سخن آغازین "

پایگاه خبری تحلیلی " بیان ما " افتتاح شد

پایگاه خبری تحلیلی " بیان ما " افتتاح شد
بسم الله الرحمن الرحیم
به نام خداوند جان آفرین     حکیم سخن در زبان آفرین
تقارن آغازین فعالیت رسمی سایت خبری تحلیلی" بیان ما " با سالروز عید الله اکبر "عید غدیر" را به فال نیک گرفته و با تبریک این روز بزرگ،خداوند سبحان را شاکریم که بدین طریق بر بشریت منت گذاشت. با این سخن بنا است که دوستان ما در این تحریریه به جمع فعالان رسانه ای کشور بپیوندند.از همت بکار گرفته شان و خلوصی را که برای حضور در بستر فرهنگی بخرج می دهند می توان امیدوار بود مجموعه ای پویا و البته جوان،انقلابی و متدین یاری گرمان بوده و مخاطبان اصلی و همراهان واقعی مسیر راهند.

برای اعلام مواضع خوب است کلام امام راحل را در همین شروع کار به دوستانمان یاد آوری کنیم که خطاب به رسانه ها فرمودند:"قلم بدست بگیرید برای تربیت بشر. انقدری که بشر از قلم‌های صحیح نفع برده است از چیزی دیگر نبرده است آنقدر که ضرر کشیده است، از چیزهای دیگر ضرر نبرده است.قلم ها و بیانها با مغزهای مردم رابطه دارند. اگر قلم ها و بیان ها و علمها و تعلیمات ها و آموزش ها برای خدا باشد مغزها را الهی تربیت می کنند و اگر چنانچه بر خلاف این باشد مغزها، مغزهای غرور مند، مغزهای طاغوتی از آن پیدا می شود" (1)

پس بر آنیم که در جهت تعالی و آگاهی جامعه قدم گذاشته،ان شاء الله راهی را بپیماییم که الهی باشد. آغاز حضور در جمع رسانه های کشور با ابزار الکترونیکی به همراه ظرفیت هایی که در دنیای امروز برای آن تدارک دیده شده است،هم شوق دارد و هم نگرانی.مانند حضور در بسیاری از صحنه های اجتماعی که همیشه همراه بیم و امید بوده است. رسانه ای شدن آن هم به امید حضور داوطلبانه جهت ترویج فرهنگ و تعالی اجتماعات انسانی و رشد افکار بشری حتما به قابلیتی بزرگ و اندوخته‌هایی والا نیازمند است.اینکه آیاصاحبان این قلمهاو ایده ها می توانند در جهت  تقویت مبانی انقلاب بزرگی مانند انقلاب امام خمینی ودر جهت نگاه وحدت آفرینی که سکاندار انقلاب اسلامی یعنی رهبری فرزانه انقلاب تعیین می‌کند ،قدم بردارند؟نیازمند اقدامی گسترده از تجمیع تلاشهای متحد و بکارگیری ظرفیت های ارزشمند و علاقه مند کشور است. 

با اینحال امید به آن داریم  تااحساس مسئولیتی را به ظهور رسانده و با همه کاستی ها  مشمول دعای خیر  مومنین و مومنات و بزرگان دلسوز نظام، تحت حمایت علاقمندان مبانی نظام و رهروان راه شهدا و مخصوصا فرهیختگان فرهنگ و هنر تعالی بخش کشور قرار بگیریم.
مخاطب ما همه آحاد جامعه مخصوصا جوانان غیرتمندی هستند که عدالت خواهی و آرمانگرایی وجودشان در تاریخ انقلاب اسلامی آنان را افرادی مسئولیت پذیر و انقلابی و نمونه مجاهدت بشری امروز معرفی نموده است.هم آنانی که  که بیشتر از سایر آحاد جامعه طریق راه شهدا از شلمچه و اروند و کردستان تا دیرالزور در سوریه را پیموده و از طرفی بیشتر آماج حمله های پلید ابزار شیطانی رسانه های استکباریند.

بدون تعارف و تملق شاخص‌های اسلامی نظام و انقلابی ایران عزیز را ملاک مواضع خود و کلام حکیمانه رهبری بزرگوار را محور نگاه وحدت آفرین ملت قدرشناس ایران دانسته، به صراحت می گوییم که از غیر این، از هر حزب و طایفه و جناحی بدوریم.
حتما در این طریق با  کاستیهایی مواجه بوده و خطاهای ناخواسته ای خواهیم داشت.  لذا ضمن امید به لطف الهی و توجهات حضرت ولی عصر(عج) و دعای خیر همه عزیزان، انتطار داریم با نظرات ارزشمند همه کسانی که ناظر بر این فعالیت فرهنگی رسانه ای هستند،کاستی های احتمالی را کاهش و بر غنای آن بیفزایبم.

(1) صحیفه نور، ج ۱۳، ص ۲۵۳


راه های ارتباطی با پایگاه خبری تحلیلی " بیان ما
شماره تماس » 02122335326 
تلگرام » 09129436659
ad_bayanema@
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار