دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ 24 July 2017
تماس با ما دربارۀ ما پیوندها RSS
 
 
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۷
۰
سخنگوی شورای نگهبان درباره تماس وزير كشور در شب انتخابات و پاسخ به اظهارات اخير رئيس جمهور منتخب، مطلبی را در فضای مجازی منتشر کرد.
 
اخبار ویژهسخنگوی شورای نگهبان درباره تماس وزير كشور در شب انتخابات و پاسخ به اظهارات اخير رئيس جمهور منتخب، مطلبی را در فضای مجازی منتشر کرد.
 
کدخداییبه گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان درباره زمان ارائه پیشنهاد وزیر کشورمبنی برانجام رای گیری با کد ملی افراد، مطلبی را در کانال تلگرامی خود منتشر کرد.
 
در این مطلب چنین آمده است:
 
گزارش غلط!
 
جناب آقای روحانی اخیرا گفته اند:
 
..."ای کاش می‌شد این شورای عزیز نگهبان ما که در ساعت ده و نیم شب پیشنهاد هیات اجرایی قبول کرد، همان زمانی که هیات اجرایی در صبح پیشنهاد کرد که برای تسریع در کار فقط کد ملی افراد نوشته شود موافقت می‌کرد و دیگر از ده و نیم صبح تا ده و نیم شب طول نمی‌کشید. لابد دقت کافی نمودند...."
 
اولین تماس وزیر محترم کشور در این خصوص هنگام غروب بود که موضوع با توجه به صراحت آیین نامه نیازمند تامل بود. با توجه به پیگیری ایشان موضوع با اعضا محترم هیات مرکزی مشورت شد و پس از موافقت این اعضا موافقت نیز اعلام شد. اما فاصله حدود دو ساعت بود و نه بیشتر. فکر می کنم به جناب روحانی گزارش غلط داده اند یا اینکه؟!
 
اما دوستان اجرایی بهتر بود به جای این گزارش، به جناب آقای روحانی توضیح می دادند چرا بسیاری از حوزه ها با تاخیر زیاد شروع به کار کردند. و یا چرا دستگاه ها مرتب دچار نقص فنی می شدند؟ و تاثیر آن در اخذ آرا تا چه میزان بوده است!
 
کد مطلب : 1976
Share/Save/Bookmark
 
 
مرجع : میزان
کلید واژه ها : کدخدایی، روحانی
 
 
 
 
 


ارسال