دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ 24 July 2017
تماس با ما دربارۀ ما پیوندها RSS
 
 
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۴
۰
ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی اعلام کرد با وجود ارائه هزاران گزارش مردمی و صدها فیلم و عکس و سند موجود مبنی بر تخلفات، مسئولان وزارت کشور این تخلفات را رد کرده‌اند.
 
اخبار ویژهستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد با وجود ارائه هزاران گزارش مردمی و صدها فیلم و عکس و سند موجود مبنی بر تخلفات، مسئولان وزارت کشور این تخلفات را رد کرده‌اند.
 
در ادامه این اطلاعیه آمده است: این تخلفات غالبا شامل کمبود تعرفه و مدیریت هدفمند توزیع تعرفه در شعبی است که تخمین بالا بودن رای سید ابراهیم رئیسی وجود داشته است.مسئولان وزارت کشور وجود این تخلف بزرگ را رد کرده و بارها مدعی شده اند که در کل کشور حتی یک مورد وجود نداشته که عملیات اخذ رای به دلیل نبود تعرفه متوقف شده باشد.
 
این اطلاعیه تاکید می کند: به همین منظور و برای تکمیل مستندات جهت ارائه به نهادهای قانونی، از رای دهندگانی که خود شاهد تخلف «نرساندن تعرفه به رای دهندگان» و یا هر تخلف دیگر بوده و هنوز فیلم، عکس و مستندات خود را ارائه نکرده اند دعوت می شود، با ضبط ویدئوی جدید از خود و قید استان وشهرستان و شماره یا محل شعبه و ساعت وقوع تخلف، موضوع را برای ثبت اعلام نموده و به شماره 09907619041 ارسال کنند.
 
کد مطلب : 2000
Share/Save/Bookmark
 
 
 
 
 
 
 


ارسال