۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۳
کد مطلب : ۲۵۹۹
" شنیده های خبرنگار بیان ما "

مجمع روحانیون مبارز به دنبال جلسه با روحانی با موضوع رفع حصر

مجمع روحانیون مبارز به دنبال جلسه با روحانی با موضوع رفع حصر
بیان ما:اخیراً مجمع روحانیون مبارز برای بررسی موضوعاتی همچون رفع حصر و ...  از روحانی درخواست جلسه کرده‌اند اما هنوز درباره زمان ، مکان ، نحوه اداره و موضوعات جلسه به نوافق نرسیده اند.

بر اساس شنیده های خبرنگار بیان  ، اعضای مجمع روحانیون مایل هستند که  این دیدار در ساختمان ریاست جمهوری و در اولین زمان ممکن و به شکل کاملاً رسمی برگزار شود اما روحانی با چنین درخواستی تاکنون موافقت نکرده است . 
روحانی معتقد است برگزاری چنین جلسه ای در این برهه زمانی که حساسیت ویژه ای بر روی مسئله حصر بوجود آمده است ، به ضرر دولت تدبیر و امید خواهد بود و بازتاب بدی در جامعه علیه دولت وی خواهد داشت . 
به گزارش بیان ، مقرر شده است تا مجید انصاری و موسوی لاری رایزنی هایی لازم را برای نزدیک شدن دیدگاه های دو طرف جهت برگزاری جلسه انجام دهند . 

به طور قطع ، برگزاری این جلسه با منتخب ملت ، آن هم با مجمعی که بسیاری از اعضای آن از حامیان و بعضا متهمان فتنه 88 هستند برای بررسی رفع حصر آن هم در ساختمان ریاست جمهوری یا هر مکان دیگری ، بازتاب بسیار بدی در جامعه خواهد داشت و روحانی  باید آمادگی انتقادات گسترده و " به حق " را داشته باشد که بدون شک موجب تضعیف جایگاه وی در جامعه خواهد شد . 

 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار