۱
۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸
کد مطلب : ۳۵۵۰

جمنا و همنشینی لاریجانی و خاتمی فتنه گر

بیان ما:خراسان در شماره امروز خود با سید محمد حسینی وزیر سابق ارشاد و عضو هیئت رئیسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت و گو کرد و در مورد موضع جمنا درباره طیف لاریجانی و همنشینی اخیر او با رئیس دولت اصلاحات از قول او نوشت: آقای لاریجانی پیشینه اصولگرایی دارد به خصوص در دوره موسوم به اصلاحات مواضع روشن و شفافی داشت، در ماجرای کنفرانس برلین یادم هست که سیما صحنه‌هایی از آن را به نمایش گذاشت و موجب روشنگری شد و بسیاری از افراطی‌های اصلاح طلب از آقای لاریجانی عصبانی بودند.

اما در سال‌های اخیر آقای لاریجانی با دولت همکاری دارد و البته دلایل خاص خودش را دارد که باید در جای خودش بررسی شود. این ماجرای عکس همنشینی لاریجانی (با رئیس دولت اصلاحات) و نشست در جماران را باید بررسی کنیم تا ببینیم که ماجرا چه بوده است ما در جریان جزئیات مسئله نیستیم.

بنای جبهه بر این نیست که بخواهد افراد را طرد کند بنای جبهه بر این است؛ از افرادی که علاقه‌مند به همراهی با جبهه هستند، استفاده شود. البته این ماجرا نیاز به بحث دارد که باید در موضع خود به آن پرداخته شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

نظرات شما
ناصر
Iran, Islamic Republic of
بنا بر این اگه موسوی و کروبی هم اعلام علاقمندی به همراهیتان بکنند استقبال می کنید . مثلا شما ولائی و سردمداران جمنا هستید .... بهتره خودتون رو جمع کنید .
تازه ترين عناوين
دریچه افکار