۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵
کد مطلب : ۴۷۸

مذاکره لاریجانی با سرلشکر باقری درباره «اخذ گواهینامه بدون ارائه کارت پایان خدمت»

بیان ما: حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در گفت‌و‌گو با میزان از مذاکره تلفنی لاریجانی با سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح درباره «عدم اجرای ماده قانونی مربوط به اخذ گواهینامه متقاضیان بدون کارت پایان خدمت در  قانون بیمه شخص ثالث» خبر داد.

وی افزود: متاسفانه علیرغم ابلاغ قانونی «گرفتن گواهینامه بدون اخذ کارت پایان خدمت» براساس قانون بیمه شخص ثالث از خرداد سال ۹۵، همچنان این قانون اجرایی نمی‌شود.  

این نماینده مجلس با اشاره به نتایج مذاکرات لاریجانی با سرلشکر باقری تاکید کرد: در هرصورت بنده آنچه که از جانب افراد نزدیک به آقای لاریجانی نسبت به این مذاکرات مطلع شده‌ام، حکایت از آن دارد که سرلشکر باقری هم در حال پیگیری این موضوع هستند تا مشکلات درصدی از جوانان در این رابطه حل شود.

نماینده مردم شاهین شهر در پایان گفت: معتقدم نداشتن گواهینامه توسط برخی از جوانان مشکلاتی را ایجاد کرده است که اگر در زمان رانندگی دچار مشکل تصادفات در رانندگی شوند نتوانند از کمک بیمه‌ها بهره ببرند لذا با این وجود تعداد و آمار زندانیان از این باب رو به افزایش است و امیدواریم این قبیل پیگیری‌ها و صحبت‌هایی که رئیس مجلس با «رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح» صورت گرفته منتج به نتایج مطلوبی شود و این ماده قانونی به سرعت اجرایی شود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار