يکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ 23 July 2017
تماس با ما دربارۀ ما پیوندها RSS
 
 
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۱
۰
 
اخبار ویژه : در جدیدترین تحرکات رسانه های غربی ، در ادامه تلاش های ناکام برای براندازی در ایران، مخالفان دیروز محمود احمدی نژاد، به حامیان امروز او تبدیل شدند! رد صلاحیت محمود احمدی نژاد، به بهانه جدید شبکه سلطنتی بی بی سی تبدیل شده تا ایرانی ها را به اعتراض و اغتشاش دعوت کند.
 
بی بی سی که پیش از این به شدت علیه احمدی نژاد تبلیغ می کرد، این بار خواهان اعتراض و آشوب به بهانه رد صلاحیت وی و حتی اعتراض اصلاح طلبان شد.
 
نه تنها بی بی سی چندین برنامه را به این موضوع اختصاص داده، بلکه کارشناسان این شبکه نیز در شبکه های اجتماعی تلاش کردند هوادارن احمدی نژاد را تحریک کنند و زمینه را برای ایجاد ناامنی و آشوی مهیا کنند. 

حقیقت نژاد یکی از کارشناسان این شبکه ، در توئیت خود نوشته است : 
احمدی نژاد واقعا حیف شد ، و تائید نشد تا تعداد رایش معلوم شود کاش حامیانش در اعتراض به رد صلاحیتش بیایند خیابان تا معلوم شود چند نفر هستند . 


این اقدامات در حالی شکل می گیرد که ، در 2 روز گذشته با وجود تلاش رسانه های خارجی و برخی کانال های تلگرامی داخلی، هیچ گونه تجمع و ناامنی از سوی هواداران نامزدهای رد صلاحیت شده شکل نگرفته است . دفتر رئیس جمهور سابق هم ، در شب اعلام نتایج بررسی صلاحیت ها ،  از قول محمود احمدی نژاد هواداران خود را به ارامش دعوت کرده و مانع از هرگونه اقدام خلاف قانون شده است .  

به گزارش اخبار ویژه ، پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت های کاندیداهای انتخابات 96 ، برخی گروه ها و کانال های تلگرامی ، همگام با رسانه های خارجی ،  اخبار و تصاویری ساختگی و کذب در خصوص تجمع هواداران رئیس جمهور سابق ، منتشر کردند و مدعی درگیری و دستگیری چندین تن از هواداران احمدی نژاد شدند اما بلافاصله ، فرماندار تهران تمامی خبرهای مربوطه را تکذیب و اعلام کرد هیچ گونه مشکل امنیتی در تهران و منطقه محل سکونت رئیس جمهور سابق پیش نیامده است و خوشبختانه همه نامزدها به نظر قانون تمکین کرده اند . 

بر اساس این گزارش ، این اخرین تلاش رسانه های غربی نخواهد بود و طبق طراحی های شکل گرفته ، طی روزهای آینده هم شبکه های خارجی ویژه برنامه هایی با هدف تحریک هواداران کاندیداهای رد صلاحیت شده پخش خواهند کرد . 
 
 
کد مطلب : 713
Share/Save/Bookmark
 
 
 
 
 
 
 


ارسال