۰
تاریخ انتشار
جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۱
کد مطلب : ۷۱۷۴

حمله موشکی انصارالله یمن به یک پایگاه نظامی عربستان

حمله موشکی انصارالله یمن به یک پایگاه نظامی عربستان
به گزارش خبرگزاری بیان ما به نقل از ایسنا - منابعی در انصارالله یمن از هدف قرار دادن یک پایگاه نظامی عربستان با یک فروند موشک بالستیک خبر دادند، این درحالی است که ریاض مدعی شده توانسته این موشک را پیش از اصابت به زمین در آسمان نابود کند.

ترکی المالکی، سخنگوی ائتلاف متجاوز سعود به خبرگزاری عربستان گفت که این موشک از استان عمران یمن به سوی یک پایگاه ویژه بالگردهای عربستان در شهر نجران شلیک شد که توسط سامانه پدافند هوایی عربستان در آسمان این شهر هدف قرار گرفت.

این در حالیست است که منابع انصارالله اعلام کردند که موشک قاهر ام ۲ آنها به تاسیسات نظامی عربستان در نجران اصابت کرده است.

پیشتر نیز انصارالله یمن چندین بار خاک عربستان را هدف حملات موشکی خود قرار داده بود که یکی از موفق‌ترین آنها هدف گرفتن فرودگاه ملک خالد در شهر ریاض، پایتخت عربستان بود.

همچنین ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موفق شدند تلاش‌های نیروهای ائتلاف عربی برای نفوذ به یمن از طریق ارتفاعات شرقی و منطقه سنومه در مأرب را ناکام گذاشته و تعدادی از آنها را از پای درآورند.

ارتش یمن نقاط تجمع نیروهای ائتلاف متجاوز عربی واقع در پشت ارتفاعات صرواح را با چندین خمپاره هدف گرفت و تجمع آنها در ارتفاعات غربی منطقه الصیار در شهر صلو در استان تعز را هدف حملات توپخانه‌ای خود قرار دادند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار