۰
تاریخ انتشار
جمعه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۱
کد مطلب : ۹۶۴۰
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور:

تعابیر رهبر انقلاب در مورد علم و تقوا و روحیه مردمی آیت‌الله دژکام نویدبخش است

تعابیر رهبر انقلاب در مورد علم و تقوا و روحیه مردمی آیت‌الله دژکام نویدبخش است
به گزارش خبرگزاری بیان ما به نقل از فارس - حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدجواد حاج‌علی‌اکبری در سخنان پیش از خطبه‌ نمازجمعه شیراز با بیان اینکه استان فارس با تقدیم 14600 شهید در عرصه دفاع حق علیه باطل، نقشی مهم در پیشبرد انقلاب اسلامی داشته است، یاد و خاطره نمایندگان سابق ولی‌فقیه در استان فارس آیت‌الله شهید دستغیب، آیت‌الله حائری شیرازی و آیت‌الله ایمانی را گرامی داشت و گفت: امروز توفیق پیدا کردیم برای معرفی امام‌جمعه جدید آیت‌الله دژکام در شیراز حضور پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه نمازجمعه عطیه الهی است که به برکت انقلاب اسلامی در اختیار مردم قرار گرفت، افزود: 40 سال است که از مواهب نمازجمعه برخورداریم و این شبکه ایمانی، مانور بصیرت، عید انتظار و حصار معنوی در سراسر کشور برگزار می‌شود.

حاج‌علی‌اکبری اقامه نماز در این روز و این مکان را «عید در عید در عید» عنوان کرد و گفت: بهشت زمان ماه مبارک رمضان است، بهشت زمین آستان مقدس احمدبن موسی (ع) است و نمازجمعه نیز یکی از مواهب الهی است که در روز جمعه که یکی از بزرگترین اعیاد اسلامی است اقامه می‌شود.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور اظهار داشت: انتخاب آیت‌الله دژکام توسط رهبر فرزانه انقلاب در ادامه راه کسانی که سنگر نمازجمعه شیراز را پایدار نگاه داشتند، بشارت‌های تازه‌ای دارد.

وی با تصریح بر تعابیر رهبر انقلاب در مورد علم و تقوا و روحیه مردمی آیت‌الله دژکام افزود: بکار بردن این تعابیر از سوی مقام معظم رهبری در مورد برادر بسیار فاضل‌مان دژکام نویدبخش است و ان‌‌شاءالله امام‌جمعه جدید شیراز که تجربه طولانی در اقامه نمازجمعه دارد، در شهر عشق و شور و شعور و جهاد و شهادت هم موفق خواهند بود.

وی با تاکید بر آنکه رهبر انقلاب در مورد فارس تعبیر «قله» را داشتند و شیراز و فارس در نیروی انسانی، فرهنگ و ادب، جهاد و شهادت و سایر عرصه‌ها سربلند است، افزود: با همت و وحدت حول نماینده رهبری در فارس یکپارچه راه انقلاب را ادامه دهید و امیدواریم خبرهای خیلی خوبی از کامیابی‌های مردم عزیز فارس مخصوصا در عرصه ارتقاء معنویت و رشد روحیه انقلابی دریافت کنیم و درخت پربرکت استان فارس، ایران اسلامی را از میوه‌های شیرین خود بهره‌مند کند.

به گزارش فارس، در آیین نمازجمعه امروز حجت‌الاسلام‌والمسلمین مروی معاون بیت مقام رهبری حکم انتصاب امام‌جمعه جدید شیراز را قرائت کرد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما