دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ 24 July 2017
تماس با ما دربارۀ ما پیوندها RSS
 
 
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۲
۱
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی شایعات درباره تشکیل ستادهای انتخاباتی اش برای ریاست جمهوری اش را قویا تکذیب کرد و درباره موضوع ردصلاحیت روحانی گفت که اینها شایعاتی است که برای از صحنه به دربردن او ساخته شده است.
 
مسعود پزشكيان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی
 
اخبار ویژه : نایب رئیس مجلس شورای اسلامی شایعات درباره تشکیل ستادهای انتخاباتی اش برای ریاست جمهوری اش را قویا تکذیب کرد و درباره موضوع ردصلاحیت روحانی گفت که اینها شایعاتی است که برای از صحنه به دربردن او ساخته شده است.
 
مسعود پزشكيان درباره موضوع نامزد پوششي در كنار روحاني گفت: من اطلاعي ندارم و به نظر حرف تازه اي مي آيد. چرا بايد رئيس جمهوري وقتي دوره اش تمام مي شود بگويند، رد صلاحيت است؟ خودمان حرفي می زنيم تا در دهان بقيه بيفتد؟
 
وي ادامه داد: اگر قرار است آقای روحانی ردصلاحيت شود، همين الان او را محاكمه كنيد ااما اگر هنوز مي تواند رئيس جمهور باشد و تاييد رهبري روي سر اوست، چرابايد در آخر دوره ردصلاحيت شود؟
 
نايب رئيس مجلس درباره چرايي بيان اين احتمال در فضاي سياسي اظهار كرد: شايد جو سياسي است كه براي از صحنه به در بردن آقاي روحاني درست كرده اند.
 
پزشكيان درباره شايعاتي كه درباره تشكيل ستادهاي انتخاباتي اش مطرح مي شود، نيز اظهار كرد: من نه از ستاد خبر دارم و نه خداوكيلي قرار است كانديدا شوم.
 
وي ادامه داد:‌ اولا ستاد يا چيزي با اين كاركرد اصلا درست نشده و دوما اينكه من به  فكر اينكه بخواهم كانديدا شوم نيستم. البته عده اي مي آيند و از من درخواست مي كنند اما اينكه من بخواهم ستادتشكيل دهم، چنين چيزي وجود ندارد.
 
نماينده مردم تبريز درباره برنامه شخصي اش براي كانديداتوري تصريح كرد: من هيچ تصميمي در اين رابطه نگرفته ام اما در آينده و بسته به شرايط روزگار ممكن است آدم تصميمي بگيرد اما اكنون به هيچ وجه در اين فكر نيستم.
 
کد مطلب : 16
Share/Save/Bookmark
 
 
کلید واژه ها : کاندیدا،پزشکیان،انتخابات
 
 
 
 
 


ارسال