۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۸
کد مطلب : ۱۰۳۵۹

ماجرای مخالفت با حضور دسته عزاداری در دانشگاه علم و صنعت

ماجرای مخالفت با حضور دسته عزاداری در دانشگاه علم و صنعت
به گزارش خبرگزاری بیان ما؛ یکی از مسئولین حراست دانشگاه علم و صنعت در خصوص این اتفاق گفت: من خودم در آن زمان در مسجد بودم و از شنیدن چنین خبری که در رسانه ها منتشر شده است, تعجب می کنم.
در طول سال مراسم های زیادی در مقبره الشهدا و مسجد دانشگاه علم و صنعت برگزار می شود و از قبل هم مشخص است. نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت متولی مراسمات این دانشگاه بوده و حتی مردم محل هم در مراسم های مسجد و مقبره الشهدای دانشگاه حضور پیدا میکنند.
وی با بیان اینکه حرکت دسته عزاداری با نهاد مقام معظم رهبری هم هماهنگ نشده بود گفت: مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علم و صنعت هم از این دسته عزاداری اطلاعی نداشت. در این دسته عزاداری دانشجویان هم حضور نداشتند. اصلا در این مدت بیشتر دانشجویان به دانشگاه نمی آیند. گویا دسته ای از یک مسجد به مسجد دیگر هر ساله حرکت می کرد و امسال تصمیم گرفته بودند که در مسیر عزاداری در مقبره الشهدا دانشگاه هم حاضر باشند.
این مسئول حراست دانشگاه علم و صنعت با اشاره به اینکه نگهبانان درب ورودی دانشگاه برای گرفتن مجوز از عزاداران فرصت خواستند گفت: در این فاصله تا نگهبانان هماهنگ کنند بسیاری از افراد در دسته عزاداری از ورود به مقبره الشهدا منصرف شدند؛ یعنی چندان برای ورود به دانشگاه صبر نکردند، پس از آن مسیر دسته عزاداری تغییر کرد گویا از ابتدا هم این حرکت چندان در برنامه شان نبوده است.
وی در پایان افزود: اگر این حرکت مانند دیگر برنامه ها و مراسمات مذهبی از قبل هماهنگ شده بود هیچ مشکلی برای برپایی مراسم عزاداری در مقبره الشهدا وجود نداشت.
انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار