۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰
کد مطلب : ۱۰۳۷۸

اجرای ۳۱۳ برنامه در قالب 40 ویژه برنامه کاروان زیر سایه خورشید در استان گلستان

اجرای ۳۱۳ برنامه در قالب 40 ویژه برنامه کاروان زیر سایه خورشید در استان گلستان
به گزارش خبرگزاری بیان ما، سید حسام بنی فاطمه پیش از ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گلستان اظهار داشت: امسال یازدهمین جشنواره مردمی زیر سایه خورشید با حضور کاروان خادامان رضوی در استان گلستان را از 23 تیرماه خواهیم داشت.
وی تصریح کرد: خادمان امام رضا(ع) در قالب کاروان زیر سایه خورشید در 14 شهرستان، 28 شهر، 40 روستا حضور می‌یابند و 313 برنامه را در استان خواهند داشت.
مدیر شبکه جوانان رضوی دفتر آستان قدس رضوی گلستان ادامه داد: 23 تیرماه ساعت 22 با حضور مسئولان استقبال از خادمان امام رضا(ع) برگزار و برنامه‌های خدام از بیست‌سوم تیرماه در استان آغاز می‌شود.
بنی‌فاطمه تصریح کرد: مراسم استقبال مردمی را 27 تیرماه از میدان سرخواجه به سمت بلوار امام رضا(ع) خواهیم داشت. در قالب چله انقلاب 40 برنامه برای محرومان در استان در نظر گرفته شده که آخرین برنامه ما با حضور خدام رضوی در استان انجام می‌شود.
مدیر شبکه جوانان رضوی دفتر آستان قدس رضوی گلستان با بیان اینکه از جشن‌های زیرسایه خورشید همه مردم بهره می‌برند، افزود: عیادت از بیماران،ارائه بسته‌های حمایتی،مشاوره خانواده، دیدار با خانواده شهدا و مراکز بهزیستی از جمله برنامه‌های حضور خدام رضوی در استان گلستان است.
بنی‌فاطمه یادآور شد: 31 تیرماه ساعت 21 شب در محل چهارشنبه‌بازار گرگان با نورافشانی جشن مردمی زیرسایه خورشید برگزار می‌شود.
وی گفت: 330 جهیزیه به زوجین محروم در همه شهرستان‌ها با حضور خدام رضوی اهدا می‌شود که جشن آن در 2 شهرستان گنبدکاووس و گرگان به صورت متمرکز برگزار می‌شود که 2 میلیون تومان کالا و تسهیلات 30 میلیونی برای خرید کالا و 20 میلیون برای زوجین در این مراسم در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/ تسنیم
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار