۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷
کد مطلب : ۱۰۴۹۷
رضا علیزاده:

اگر سوءمدیریت‌ها و مفاسد در کشور نبود از حمایت مردم برخوردار بودیم

اگر سوءمدیریت‌ها و مفاسد در کشور نبود از حمایت مردم برخوردار بودیم
رضا علیزاده نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به مشکلات اقتصادی امروز کشور، گفت: مشکلات اقتصادی امروز کشور معلول عوامل مختلفی اعم از عوامل داخلی و خارجی است. پس سوءمدیریت‌ها و فسادها در داخل باعث شده تا آثار تحریم در کشور ما تشدید شود.

وی افزود: باید با مفاسد در داخل بدون هیچ تعارفی برخورد کرد و مشکل ما امروز عدم برخورد با این موضوع در حوزه مسائل داخلی است.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: اگر ما امروز سوءمدیریت‌ها و مفاسد را در کشور نداشتیم امروز اعتماد مردم را پشت‌سر خود داشتیم و از این حمایت برخوردار بودیم. آنچه که به کشور بیش از ضررهای اقتصادی لطمه وارد می‌کند بحث بی‌اعتمادی مردم است که این ضرر صدها برابر ضرر و زیان اقتصادی ناشی از فسادهای صورت گرفته است.

علیزاده خاطرنشان کرد: انتظار این است که تمام دستگاه‌های نظارتی و قضایی و در کنار آنها مجلس اشد برخورد را با مفسدین داشته باشند و کسی که به اعتماد مردم لطمه می‌زند باید با اشد مجازات با وی برخورد کرد.

وی افزود: امروز زمان تذکر دادن و نامه نوشتن و اخطار دادن نیست بلکه باید اشد مجازات و اشد برخوردها در ارتباط با مفسدین صورت بگیرد و مردم به عینه باید این برخورد را مشاهده کنند.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: مردم وقتی مسائلی همچون آنچه که در واردات ثبت سفارش خودروهای خارجی و مؤسسات مالی پیش آمد را مشاهده می‌کنند طبیعی است که ناراحت می‌شوند و این یک آفت برای کشور به شمار می‌رود.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار