۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۸
کد مطلب : ۱۰۵۱۲

مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا به میزبانی گرگان برگزار می‌شود

مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا به میزبانی گرگان برگزار می‌شود
به گزارش خبرگزاری بیان ما، بهمن طیبی در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان اظهارداشت: ورزشکاران 60 تا 70 کشور برای شرکت در 7 تورنمنت ملی، آسیایی و بین‌المللی ورزشی به استان گلستان سفر می‌کنند.
 وی افزود: استان گلستان امسال میزبان 7 تورنمنت ملی، آسیایی و بین المللی ورزشی است که تاکنون مسابقات ووشو جام پارس در گرگان برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان افزود: مردادماه امسال مسابقات بسکتبال نوجوانان غرب آسیا نیز به میزبانی  گرگان برگزار می‌شود.
وی بیان داشت: تور جهانی والیبال ساحلی، مسابقات بین‌المللی کاراته، مسابقات کشتی روز جهانی کودک، جام جهانی سپک تاکرا و مسابقات بین‌المللی اسکواش دیگر تورنمنت‌هایی هستند که امسال در گلستان برگزار می‌شود.
طیبی بیان داشت: در برگزاری 7 تورنمنت بین‌المللی ورزشی به میزبانی گلستان، پیش‌بینی شده که ورزشکاران 60 تا 70 کشور برای شرکت در این مسابقات به استان سفر کنند.
وی افزود: رایزنی‌هایی با 3 فدراسیون دیگر داشته‌ایم و این احتمال وجود دارد که امسال میزبان 3 تورنمنت بین‌المللی ورزشی دیگر باشیم که تعداد میزبانی‌های ما به 10 تورنمنت خواهد رسید.
طیبی یادآور شد: تمام تلاش ما این است که تورنمنت‌های بین‌المللی را به بهترین شکل ممکن میزبانی کنیم و امیدواریم در این مسیر با همکاری دیگر دستگاه‌ها موفق باشیم.
انتهای پیام/ تسنیم
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار