۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲
کد مطلب : ۱۰۹۷۴

ساعت کار ادارات و دستگاه‌ها تا پایان مردادماه اعلام شد

ساعت کار ادارات و دستگاه‌ها تا پایان مردادماه اعلام شد
به گزارش خبرگزاری بیان ما به نقل از فارس،‌ مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران درباره ساعت کاری ادارات در فاصله زمانی ۲۰ تا ۳۱ مردادماه گفت: درپی تأثیر قابل توجه طرح تغییر ساعت اداری در کاهش میزان مصرف انرژی برق، اجرای این طرح از روز شنبه ۲۰ مرداد لغایت ۳۱ مرداد ماه تمدید می‌شود.

وی با بیان اینکه تغییر ساعت کاری ادارات در میزان صرفه جویی مصرف برق تاثیر بسزایی داشته است، اظهار داشت: ۴۰۰ مگاوات با تغییر شروع ساعت کاری ادارات روزانه صرفه‌جویی شده‌است. لذا با توجه به این میزان صرفه‌جویی، استانداری تهران تصمیم گرفت ساعت شروع کار دستگاه‌های مستقر در استان به استثنای دستگاه‌های خدمات‌رسان و موارد خاص تهران از ۲۰ مرداد تا پایان ماه ۶:۳۰ صبح اعلام شود.

وی تصریح کرد: این ابلاغیه صادر و کلیه دستگاه‌های ملی و استانی از جمله ادارات، دانشگاه‌ها، شهرداری‌ها، مراکز آموزشی، پژوهشی، سازمان‌ها و نهادهای عمومی غیردولتی مستقر در استان تهران موظف به اجرای این ابلاغیه هستند.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری تهران ادامه داد: همچنین این دستگاه‌ها باید در بازه زمانی که مشغول به فعالیت هستند، دمای سیستم‌های سرمایشی خود را با حداقل دما تنظیم کرده و همچنان خاموشی دستگاه‌های خنک‌کننده از ساعت ۱۳ مورد تأکید است.

صبوری افزود: البته در ابلاغیه جدید دستگاه‌هایی که از ژنراتور و مولد انرژی استفاده و برق خود را از این راه تامین می‌کنند، از این قاعده مستثنا هستند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار