۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۶ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۳
کد مطلب : ۱۱۳۲۵
دولتمردان وعده‌های تو خالی و شعارهای انتخاباتی سر ندهند

شرایط زندگی امام هادی و همینطور امام عسگری به نسبت دیگر امامان ویژه تر بود و سخت تر وما بایدزندگی این امام را الگو قرار دهیم

امام جمعه زاهدان:
دولتمردان وعده‌های تو خالی و شعارهای انتخاباتی سر ندهند
امام جمعه زاهدان گفت: دولت باید با صداقت و راستگویی با مردم صحبت کند، دولتمردان وعده‌های تو خالی و شعارهای انتخاباتی سر ندهند، اگر وعده‌ها تبلیغاتی باشد قطعا مردم خشمگین خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری بیان ما به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، آیت الله عباسعلی سلیمانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی قدس زاهدان ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: سوم شهریور میلاد با سعادت امام هادی است، در دوران امامت امام حسین(ع) برخورد با جریان های اسلام بسیار تند بود.
امام جمعه زاهدان افزود: شرایط زندگی امام هادی و همینطور امام عسگری به نسبت دیگر امامان ویژه تر بود و سخت تر وما بایدزندگی این امام را الگو قرار دهیم تا فرهنگ عاشورا احیا شود چرا که امام حسین(ع) مستقیم جنگید اما امام هادی هم در جنگ مستقیم بود و هم جنگ سیاسی.
وی گفت: رسالت پیروان امام هادی (ع) تشکیل انقلاب و رشد انقلاب اسلامی بود اما امروز وظیفه ما سنگین‌تر از کسانی است که چهل سال پیش انقلاب کردند تا بتوانیم این انقلاب را سربلند کنیم.
وی در خطبه دوم نماز جمعه بیان کرد: باید بررسی شود کارآمدی دولت و شعار‌های آن با جامعه منطبق است یه خیر، امروزه ما در دهه چهارم انقلاب اسلامی هستیم و باید ببینیم با آغاز هفته دولت و سالروز شهدای گرانقدر رجایی و باهنر دولتمردان ما تا چه حد مدیریت کارآمد داشته‌اند و چه اندازه برای معیشت این مردم تلاش کردند.
وی ادامه داد: امروز با وضعیت اقتصادی و آشفته بازار طلا و ارز باید ببینیم دولتمردان ما چگونه شعارهای خود را جامعه عمل میپوشانند، آنان باید خدمتگزار مردم باشند به طوری که رهبری معظم انقلاب هم همین تعبیر را به کار بردند و حتی فرمودند به من هم بگویید خدمتگزار و رهبر نگویید.
سلیمانی افزود: داشتن روحیه تلاش و کار مضاعف و روحیه جهادی برای تمدن نوین یک امری ضروری است رئیس دولت باید وزرایی انتخاب کند تا بی انگیزگی و سستی را برای انجام کارها ریشه کن کند.
وی گفت: متاسفانه در چند سال اخیر بعضی از مدیران نالایق در راس کار بودند دولت زمانی موفق است که بتواند به درون زایی روبیاورد، دولت باید با صداقت و راستگویی با مردم صحبت کند، دولت مردان ما نباید وعده‌های تو خالی بدهند و نباید شعارها برای انتخابات باشد، اگر وعده ها تبلیغاتی باشد قطعا مردم خشمگین خواهند شد.
امام جمعه زاهدان گفت: رهبری معظم انقلاب به امر مهم مقابله با مفاسد اقتصادی بسیار تاکید داشتند و فرمودند با مفسدین اقتصادی برخورد جدی شود امیدواریم دولت مردان و خدمتگزاران ما جلوی این فسادها را بگیرند و با تلاش فراوان برای رفع مشکلات مردم کشور و این انقلاب فعالیت مضاعف داشته باشند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار