۰
تاریخ انتشار
شنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۷
کد مطلب : ۱۲۱۳۱
با اعلام رمز «یا محمد رسول الله »؛

آغاز رزمایش سراسری «اقتدار عاشورایی»در زادگاه سردارقاسم سلیمانی

آغاز رزمایش سراسری «اقتدار عاشورایی»در زادگاه سردارقاسم سلیمانی
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به  نقل از راه آرمان ؛ سرهنگ دوم پاسدار مصطفی امام بخش  با بیان اینکه رزمایش امروز ۲۴ شهریورماه  با هدف انسجام‌ بخشی بسیجیان و به منظور نمایش اقتدار بسیج در قالب  گردان بیت‌المقدس شهرستان رابر همزمان با سراسر استان کرمان اجرا می‌شود گفت: در تجمع امروز، بسیجیان بعد از عزاداری برای سالار شهیدان  و خواند زیارت عاشورا در مسجد صاحب الزمان و ستون‌کشی در خیابان در اردوگاه‌ شهید احمد سلیمانی مستقر شده و به اجرای تمرینات تاکتیکی خواهند پرداخت.
خیابان ‌های رابر امروز با حضور گردان‌های بسیج شور و حال خاصی به خود گرفته بود و بسیجیان شرکت کننده در این ‏مراسم به یاد رزمندگان اعزامی به جبهه های حق علیه باطل در ایام دفاع مقدس در نمایش اقتدار حضور یافتند.
برگزاری این رزمایش با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت و همچنین نمایش قدرت، انسجام و اقتدار بسیج همانند ایام دفاع ‏مقدس انجام شد، در مرحله دوم این رزمایش گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف با حضور در مناطق حاشیه‌ای ‏شر و روستا به ارائه خدمات عام‌المنفعه به مردم می‌پردازند، مرحله سوم این رزمایش در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.
گفتنی است رزمایش خدمت تحت عنوان رزمایش اقتدار محمد رسول‌الله ۲ توسط گردان‌های بیت‌المقدس سراسر کشور از روز جمعه ۹ شهریور ماه آغاز شد و تا ۲۸ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
در این رزمایش که با حضور بیش از ۷۰۰ هزار نفر از نیروهای داوطلب بسیجی در استان‌های سراسر کشور برگزار می‌شود، قرار است اقدامات جهادی مختلفی در سطح شهرها و روستاهای محروم و دورافتاده انجام گیرد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين