با تلاش سبازان گمنام امام زمان صورت گرفت؛ جلوگیری از خروج غیرقانونی ارز از کشور توسط شبکه هرمی فایننشیال

25 شهريور 1397 ساعت 7:14 با تلاش گسترده سربازان گمنام امام زمان(عج) در ادارات‌کل اطلاعات استان فارس و هرمزگان و در راستای صیانت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از هرگونه اخلال در نظام اقتصادی کشور، تعداد 18 نفر از لیدرها و اعضای فعال دسیسه هرمی و کلاهبردارانه جدید با نام فایننشیال (financial)، دستگیر و پرونده تخلفات آن‌ها به مراجع قضایی ارجاع گردید. 
 این افراد با استفاده از روش‌های اغواگرایانه اقدام به جذب سرمایه افراد و کلاهبرداری از آن‌ها و همچنین راه‌اندازی چندین هرم و زنجیره انسانی نموده و مبالغ قابل توجهی ارز از کشور از طريق صرافي‌هاي غيرمجاز و یا به صورت فيزيکي خارج نموده بودند.
 ضمن تشکر از هوشیاری و اقدام به موقع در اطلاع‌رسانی اخبار به ستادهای خبری، از مردم شریف و ولایتمدار درخواست می‌گردد با عنایت به شکل‌گیری مجدد دسیسه‌های هرمی با ترفندهای جدید و کلاهبرداری آن‌ها و احتمال مال باخته شدن افراد، پیش از هرگونه سرمایه‌گذاری در طرح‌هایی از این قبیل، اطلاعات لازم را کسب نموده و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک مراتب را به شماره 113 اعلام نمایند. 
ضمناً به افراد سودجو نیز هشدار داده می‌شود که فعالیت‌های آنها مورد رصد می‌باشد و در صورت انجام اقدامات غیرقانونی، با آن‌ها قاطعانه برخورد خواهد شد.
 
روابط عمومی وزارت اطلاعات
 


کد مطلب: 12153

آدرس مطلب: http://www.bayanema.ir/news/12153/تلاش-سبازان-گمنام-امام-زمان-صورت-گرفت-جلوگیری-خروج-غیرقانونی-ارز-کشور-توسط-شبکه-هرمی-فایننشیال

بيان ما
  http://www.bayanema.ir