۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۳
کد مطلب : ۱۲۲۰۷
پروژه اصلاح شبکه بافت قدیم زنجان

فاز نخست پروژه اصلاح شبکه بافت قدیم زنجان به پایان رسید

فاز نخست پروژه اصلاح شبکه بافت قدیم زنجان به پایان رسید
به گزارش خبرآنلاین، جزء قاسمی اظهار کرد: فاز نخست این پروژه شامل تمامی اقدامات لازم برای احداث خطوط اصلی و واگذاری اشتراکات جدید در حوزه آب و فاضلاب به انجام رسیده و پس از اجرای طرح پیاده راه توسط شهرداری ادامه طرح شامل خط لوله فاضلاب و خط لوله آب ضلع جنوبی خیابان امام به همراه انشعابات مربوطه نیز اصلاح و بازسازی خواهد شد.
وی افزود: این پروژه با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال در هسته مرکزی شهر زنجان شامل خیابان های: امام ، ضیائی ، محدوده امامزاده سید ابراهیم و تمام محوطه تاریخی بازار اجرا می شود.
مدیر عامل شرکت آبفای استان زنجان گفت: با توجه به حساسیت های این پروژه که در خطوط شریانی شهر زنجان اجرا می شود تلاش شده است امکانات و تجهیزات لازم به صورت کامل و متناسب با شرایط محیطی و فیزیکی این منطقه از شهر زنجان انتخاب و بکارگیری شود.
جزء قاسمی تصریح کرد: نیروهای فعال در این پروژه نیز جزو زبده ترین نیروهای متخصص در حوزه آب و فاضلاب می باشند که با مقتضیات بافت قدیم شهر زنجان آشنایی کامل داشته و ملاحظات معماری در بافت تاریخی هسته مرکزی شهر زنجان به ویژه بازار این شهر را نیز مورد لحاظ قرار خواهند داد.
وی گفت: تا کنون 350 متر خط اصلی شبکه به قطر 200 میلی متر از جنس پلی اتیلن در محدوده این پروژه احداث شده و 80 فقره انشعاب آب نیز برای مشترکان قدیم و جدید در این محدوده نصب و واگذار شده است.
این مسئول افزود: خط اصلی شبکه فاضلاب کوچه های فرعی منتهی به خیابان امام نیز اجرا شده و انشعابات باقیمانده مشترکین نیز در این محدوده در حال نصب می باشد.
جزء قاسمی با اشاره به همکاری مطلوب و سازنده شهرداری زنجان و راهنمایی و رانندگی ، از همیاری و همراهی اصناف و ساکنین هسته مرکزی شهر زنجان در اجرای پروژه اصلاح شبکه این منطقه گفت: با همراهی بی نظیری که مردم با عوامل شرکت آب و فاضلاب داشته اند امیدواریم این پروژه در مدت زمانی کوتاه تر از مدت تعیین شده و با کیفیت بیشتر به پایان برسد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار