۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۱
کد مطلب : ۱۲۵۳۱
با وجود بدعهدیهای بین المللی توسط آمریکا و دیوانه ای مانند ترامپ

معجزه مذاکره با آمریکا! آرزویی واداده و احمقانه است

معجزه مذاکره با آمریکا! آرزویی واداده و احمقانه است
به گزارش خبرنگار بیان ما  رئیس جمهور کشورمان دیروزدر حاشیه رژه نیروهای مسلح به بدعهدی های آمریکا اشاره کرد و گفت: همان دولتی که مشوق سایر دولت‌ها برای نشستن پای میز مذاکره بود، توافق چندجانبه برجام را زیر پا گذاشت.
سیاستمداران آمریکایی بارها ثابت کرده اند که به هیچ عهد و پیمانی پایبند نیستند و هر وقت بخواهند زیر توافقات خود با سایر کشورها می زنند که این بی قانونی در دولت فعلی آمریکا به شدت مشاهده می شود که دیگر اعتباری برای پرچم آمریکا باقی نگذاشته است.
نکته جالب اینجاست که تقریبا تمامی کشورهای جهان دیگر اعتمادی به سران آمریکایی ندارند اما هنوز افرادی از داخل کشورمان صدای مذاکره با آمریکا سر می دهند.
تاریخ، گواه از آن دارد که آمریکا در وقت هایی که ادای بازی با الفاظ دمکراتیک را داشت ، هیچگاه به توافقات خود با سایر کشورها پایبند نبوده است. حال که دیوانه ای مانند ترامپ علنا خود را پایبند هیچ قاعده بین المللی نمی داند،،چقدر احمقانه است امید بستن به الفاظی مانند مذاکره با شیطان .
این روزها کسی عنان اختیار آمریکا را بدست دارد که حتی مزدور ترین رژیم همراه خود مانند عربستان را گاو شیر دهی می داند که باید دوشیدش و همپیمانان غربی را را به مفت خوری از آمریکا متهم می کند .تجارت جهانی را در دید سودجویی خودش تعریف می کند.
با اینحال گاهی دیده می شود که در داخل کشور بعضی با حسرت تیترهایی در رسانه هایشان انتخاب می کنند که گویا ای کاش خبری بیاید که ترامپ رئیس جمهور ما را هم تحویل بگیرد .غافل از این که ملت ایران و رهبری خردمند آن بارها از نزدیک شدن به ای دیوانه شیطان بزرگ یعنی ترامپ هشدار داده اند.آقای روحانی هم رئیس جمهور این ملت انقلابی است انتخاب عباراتی از بد عهدی آمریکا در حاشیه رژه نیروهای مسلح گواه این دقت نظر و توجه تاریخی است
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار