۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۵
کد مطلب : ۱۲۹۹۵

تازه‎‌ترین بخش از پرونده تجاوز رونالدو به کاترین مایورگا

تازه‎‌ترین بخش از پرونده تجاوز رونالدو به کاترین مایورگا
یک سال پیش اشپیگل آلمان مدعی شد رونالدو در سال 2009 به یک زن آمریکایی در لاس وگاس تجاوز کرده است.
ورزش » فوتبال
 


 ادعاهای این زن به طور کامل در رسانه ها منتشر شد و به عنوان مدرک از ایمیل هایی استفاده شد که گفته می شود توسط یکی از وکلای رونالدو ارسال شده اند. در ادامه، شرکت Gestifute که توسط مدیربرنامه های رونالدو یعنی ژرژ مندس تاسیس شده است طی بیانیه‌ای تمام اتهامات مربوط به تجاوز و پرداخت حق السکوت را تکذیب کرد. دیگر خبر جدیدی در این باره منتشر نشد و به نظر می رسد اشپیگل هم اطلاعات بیشتری در دست نداشت.
حالا پس از یک سال کاترین مایورگای 34ساله قصد دارد علیه رونالدو شکایت کند. فعلا این زن هیچ پرونده جدیدی باز نکرده و شکایت جدیدی نیز مطرح نشده است و البته در تازه ترین گفتگوی خود نیز از دریافت رشوه 370 هزار یورویی ابراز پشیمانی کرده است. ادعاهای وی در مورد حادثه تجاوز، اتفاقات بعدی و مدارکی که از ایمیل های دریافتی دارد همان است و چیز جدیدی به پرونده اضافه نشده است.
تازه‌ترین اظهارنظر کارترین را می‌خوانید که حالت اعترافی دارد: من روزها و شب های وحشتناکی داشتم. زندگی من زیر و رو شد. حالا می خواهم این مساله را پیگیری کنم تا با مسبب این تجاوز برخورد شود. بله من او (رونالدو) را متهم می کنم. من هم مقصر هستم چون آن برگه ها را امضا کردم.
در پایان به نقل از طرفداری؛ لزلی مارک استوول، وکیل جدید خانم مایورگاست و گفته می شود پرونده به زودی در دادگاه مطرح خواهد شد. او می گوید کاترین مایورگا در سال گذشته وضعیت روحی مناسبی نداشته و هنوز درگیر عواقب سنگین حادثه تجاوز بوده است. به همین خاطر می توان امضای مدارک توافق طرفین توسط او را لغو کرد. وکیل پرونده مدعی است وکلای رونالدو از وضعیت روحی موکلش سوءاستفاده کرده اند و او حالا به دنبال دادخواهی است.
منبع:پارسینه
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار