۲
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۸
کد مطلب : ۱۴۲۰۹

حق داریم بپرسیم/علی عوض خواه


سمت چپ امیر حسین صدیق است که او را با زیزیگولو می شناسیم.
 
سمت راست هم ستاره اسکندری است.
 
اما نفر وسط
پوریا نوری است

از دراویشی که حادثه تلخ گلستان هفتم را رقم زدند و جنایتشان منجر به شهادت 4 نفر، از جمله شهید محمد حسین حدادیان شد.
 
البته که هر کسی حق دارد عقیده و تفکر خودش را داشته باشد و این حق طبیعی هر انسانی است.
 
ما هم نه تفتیش عقاید می کنیم و نه قصدمان تحمیل عقیده است.
اما حق داریم یک سوالی را نه از این دو بازیگرِ دست چندمی، که از تک تک سلبریتی هایی که همیشه دوست دارند نقش اپوزیسیون را برای جمهوری اسلامی بازی کنند، بپرسیم.
 
ما حق داریم از صدیق و اسکندری و مهناز افشار و  امثالهم بپرسیم که چرا هم نانِ ویترین رسانه‌ای جمهوری اسلامی را میخورند و هم با توییت حمایت آمیز برای تروریست ها، برای فتنه گر ها و جاسوس و عکس یادگاری با دراویش جنایتکار، میخواهند ادای مخالف این نظام را در آورند؟
 
ما حق داریم از این جماعت بپرسیم. نه از جایگاه یک حامیِ انقلاب و جمهوری اسلامی، که بعنوان یک مخاطبِ عوام بپرسیم. زنگیِ زنگ یا رومیِ روم؟ بالاخره کدامش.
 
یا مخالف آرمان ها و ارزش های انقلاب و جمهوری اسلامی هستید که خب طبیعتا باید این نظام و سیستم را تحریم کنید. ولو با عدم همکاری تان با رسانه های آن و به اپوزیسیون بازی‌تان هم ادامه دهید.
 
اگر هم موافق ارزشها هستید که دیگر این عکس گرفتنهایتان چیست؟
 
نمی شود که هم نان این سیستم را خورد و هم با قاتلینِ مدافعِ این سیستم عکس یادگاری گرفت و برای تروریست هایی که ضد این نظام هستند توییت زد و هر روز به یک بهانه‌ای ارزش های انقلاب را زیر پا گذاشت.
 
امیر حسین صدیق و ستاره اسکندری هم اگر تناقض رفتاری ندارند، پس از این عکس یادگاری‌شان با یکی از درویش های مسبب حادثه گلستان هفتم، نباید با شبکه های صدا و سیما همکاری داشته باشند. که اگر غیر از این باشد، نشان دهنده این است که این دست از سلبریتی ها باری به هر جهت اند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار