۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۳
کد مطلب : ۱۶۴۹۳

سعیدی‌کیا: مردم در قبال وعده‌های انجام نشده حساسند/تصویب ۲۶۰۰ طرح حمایتی

سعیدی‌کیا:
مردم در قبال وعده‌های انجام نشده حساسند/تصویب ۲۶۰۰ طرح حمایتی
مردم در قبال وعده‌های انجام نشده حساسند/تصویب ۲۶۰۰ طرح حمایتی
اردبیل - رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: دستیابی به اعتماد مردم نیازمند تحقق وعده‌ها بوده و حساسیت ویژه‌ای در خصوص مطالبات به حق وجود دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد سعیدی‌کیا شامگاه سه‌شنبه در جلسه شورای اداری استان اردبیل تصریح کرد: اعتماد به مردم برطرف کننده بسیاری از مشکلات بوده و به هر اندازه که فرصت حضور بیشتر مردم و بکارگیری توانایی‌های آنان در بطن جامعه وجود داشته باشد، گام‌های بلند و مستحکمی در راستای محرومیت‌زدایی برداشته خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه یکی از محوری‌ترین فعالیت‌های مدنظر بنیاد مستضعفان محرومیت‌زدایی است، افزود: مردمی کردن طرح‌ها به موفقیت در اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی و اقتصادی کمک کرده و در این راستا مسجدمحور نمودن فعالیت‌ها نیز بسیار مفید خواهد بود.
 رئیس بنیاد مستضعفان کشور تصریح کرد: اهدای وام ۲۰۰ میلیون ریالی با کارمزد پایین به مناطقی ازکشور که چندان پیشرفته نبوده و کم‌برخوردار محسوب می‌شوند از جمله فعالیت‌های بنیاد مستضعفان کشور است.
سعیدی‌کیا ادامه داد: تا بدین لحظه به منظور دریافت تسهیلات نزدیک به دو هزار و ۶۰۰ طرح در سطح کشور تصویب شده و از این میان بیش از دو هزار و ۲۰۰ طرح نیز در لیست انتظار برای برخورداری از تسهیلات مدنظر هستند.
وی افزود: برای مطالعه طرح‌های اجرایی و مورد نیاز شهرستان گرمی، مشاوران و کارشناسانی در نظر گرفته شده و با بررسی‌های دقیق و مناسب امکان پویایی اقتصادی و فراهم آوردن زمینه‌های اشتغال در منطقه فراهم خواهد شد.
کد خبر 4476423
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار