۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴
کد مطلب : ۱۶۵۷۱
تشکل‌های دانشجویی دانشگاه پیام نور اصفهان:

مسئولان، برنامه سه تشکل دانشجویی را لغو کردند/ به وضعیت بودجه فرهنگی دانشگاه پیام نور اصفهان رسیدگی کنید

مسئولان، برنامه سه تشکل دانشجویی را لغو کردند/ به وضعیت بودجه فرهنگی دانشگاه پیام نور اصفهان رسیدگی کنید
به گزارش خبرگزاری دانشجو از اصفهان، سه تشکل دانشجویی در دانشگاه پیام نور اصفهان در آستانه روز دانشجو با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اتفاقات رخ داده در این دانشگاه و عدم همراهی مدیریت دانشگاه در برگزاری مراسم روز دانشجو اعتراض کردند.
 
متن کامل بیانیه به شرح زیر است:
درد و دل نمایندگان انجمن‌های علمی، انجمن اسلامی و بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور اصفهان درباره برنامه روز دانشجو (۱۶ آذر) با دانشجویان دانشگاه

با عرض سلام و خدا قوت خدمت دانشجویان عزیز و محترم دانشگاه پیام نور اصفهان
خواستیم چند کلامی با عزیزانی که نمایندگی آن‌ها را در دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان به عهده داریم درباره جشن روز دانشجو درد دل کنیم.

متاسفانه بعد از سه هفته برنامه ریزی مدون توسط سه تشکل بزرگ دانشگاه و طراحی جشنی در خور دانشجویان محترم و عزیز پیام نور، آن هم با رعایت حال دانشگاه و کم کردن هزینه‌ها تا حد امکان، دوشنبه گذشته مسئولین محترم دانشگاه بخاطر عدم بودجه کافی با برنامه مشترک سه تشکل مخالفت و آن را در آستانه روز ۱۶ آذر لغو کردند.

ضمن دقت به این اتفاق پیش بینی نشده نماینده‌های شما در انجمن‌های علمی، انجمن اسلامی و بسیج دانشجویی زیر بار مسئولیت این برنامه با طرح‌های پیشنهادی دانشگاه نرفته چرا که طرح‌های مطرح شده را در شان دانشجویان این دانشگاه ندانسته ایم.

چناچه حدس میزنیم که پس از مخالفت ما، برنامه‌ای پر شور توسط دانشگاه برای دانشجویان گرفته شود.

همچنین این نکته را هم یاد آور می‌شویم که هرگونه برنامه‌ای به اسم این سه تشکل دانشجویی برای روز دانشجو بدون هماهنگی قبلی و دارای ایراد است.

با توجه به مورد پیش آمده برای شفافیت بین دانشجویی هزینه پیش بینی شده جشن روز دانشجو توسط دبیر انجمن علمی، انجمن اسلامی و مسئول بسیج دانشجویی مشروح به شرح زیر بود:

-تزئینات:بین ۳۰۰تا ۴۰۰ هزار تومان
-مجری و استند آپ کمدی:بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ هزار تومان
-سخنران:بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان
-گروه تئاتر:۵۰۰ هزار تومان
-گروه سرود:مجانی
-شاعرطنز پرداز:بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان
-پذیرایی برای ۴۰۰ دانشجو (با توجه به ظرفیت سالن شهید حمصیان):به ازای هر نفر ۳۵۰۰ تومان
-هدیه به مناسبت روز دانشجو برای ۴۰۰ دانشجو:به ازای هر نفر ۲۵۰۰تومان
حال اگر ما دست بالای مبالغ را حساب کنیم کل مبلغ پیش بینی شده حدود ۳میلیون ۹۵۰ هزار تومان میشود.

ما به نمایندگی از دانشجویان دانشگاه پیام نور از ستاد پیام نور استان اصفهان این سوال را داریم که:
آیا این مبلغ برای برگزاری جشن روز دانشجو واقعا غیر قابل تامین بود و بخاطر عدم ارسال مبالغ بودجه فرهنگی به حساب دانشگاه طبق صحبت‌های مسوولین محترم دانشگاه، باید این جشن لغو می‌شد؟

همچنین ما به عنوان نمایندگان دانشجویان از آقای دکتر یوسفی مدیریت محترم پیام نوراستان تقاضا داریم که هرچه زودتر به وضعیت بودجه فرهنگی دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان رسیدگی کنند تا در برنامه‌های بعدی شاهد چنین مشکلاتی نباشیم.

علی احمدی (مسوول انجمن اسلامی)
فاطمه رمضانی (مسوول انجمن‌های علمی)
سید علیرضا میردامادی (مسئول بسیج دانشجویی)

به گزارش خبرگزاری دانشجو، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور اصفهان نیز روز گذشته در گفتوگو با خبرنگار ما اعلام کرده بود که مراسم‌های روز دانشجو در دانشگاه پیام نور اصفهان، از جانب شورای فرهنگی دانشگاه به دلیل عدم وجود بودجه کافی لغو شد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار