۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۱
کد مطلب : ۱۶۵۸۴
ساخت مسکن روستایی به همت سپاه استان کرمان

معاون هماهنگ کننده سپاه استان کرمان گفت: عملیات ساخت ۳۵ واحد مسکونی روستایی به همت سپاه استان کرمان در منطقه محروم کهن شهرعلیا سیرجان آغاز شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه استان کرمان گفت: عملیات ساخت ۳۵ واحد مسکونی روستایی به همت سپاه استان کرمان در منطقه محروم کهن شهرعلیا سیرجان آغاز شد.
وی افزود: امروز مسئولین هم در قالب این فرهنگ بیشتر و بهترمی توانند خدمت کنند لذا ما در برنامه‌های یاد و خاطره شهداء خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات جامعه را در این قالب طراحی کرده ایم و ظرفیت هر شهرستان را در یادواره‌های شهداء مشخص کردیم و تغییر در زندگی و رویه کار‌ها را هماهنگ با فرهنگ شهید و شهادت برنامه ریزی کرده ایم.
سرهنگ کاظمی گفت: مصوبه‌های ستاد‌های شهرستان‌ها در استان ثبت و اجرایی می‌شود و با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تغییر رویه زندگی مردم و تغییر کاری مردم را خواهیم داشت و حتی کتاب‌های سبک زندگی به روش شهداء و تربیت فرزندان با این سبک برای جوانان تدارک دیده شده است.
در این جلسه  منصور مکی آیادی فرماندار سیرجان گفت: از ابتدای سال جاری بیش از ۶۰ مراسم گرامیداشت و یادواره شهداء در دانشگاه‌ها، مدارس و محلات و مساجد برگزار شده است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگهداشتن راه شهداء از اهداف این یادواره‌ها بوده و خواهد بود.
وی افزود: مردم و مسئولین در قبال خون شهداء مسئول هستند باید بتوانیم پاسخگوی عملکرد خود در مقابل آنان باشیم.
در این مراسم حجت الاسلام سید محمود حسینی امام جمعه سیرجان از همراهی و هماهنگی همه برنامه‌های فرهنگی شهرستان با سیره و سبک شهداء و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خبرداد وگفت: انجمن‌های خیریه هم کمک‌ها و برنامه‌های خود را با نام شهداء به مردم ارائه می‌دهند.
در پایان این مراسم شرکت کنندگان در جلسه هماهنگی یادواره شهدای سیرجان به روستای کهن شهر علیا سیرجان عزیمت و عملیات ساخت۳۵ واحد مسکونی ۵۰ متری برای محرومین این روستا آغاز شد و به گفته سرهنگ کاظمی این طرح مسکونی با اعتبار ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ هزار ریال یعنی هر واحد مسکونی ۳۵۰ میلیون ریال ساخته خواهد شد و به زودی تحویل واجدین شرایط می‌شود و این طرح هم با نام و یاد شهداء اجرا شده است.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار