۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۱
کد مطلب : ۱۶۵۸۹

شانس کی روش برای مربیگری کلمبیا بیشتر از اسکولاری است

شانس کی روش برای مربیگری کلمبیا بیشتر از اسکولاری است
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،  کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی ایران و لوئیس فلیپه اسکولاری دو گزینه اصلی هدایت تیم ملی فوتبال کلمبیا هستند، اما براساس ادعای یک خبرنگار شانس کی روش بیشتر از اسکولاری است.
این خبرنگار پس از گفتگو با رامون خسورون رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا عنوان کرد از نظر دستمزد و نوع مذاکره، کی روش نزدیکترین مربی به نیمکت کلمبیا است.
سایت «کامیوتری کالر» در این باره نوشت: در روز‌های اخیر، علاقه فدراسیون فوتبال کلمبیا به مربی با تجربه برزیلی مشخص شده است. با این حال، نوع تفکر خسورون در مورد اسکواری و کارلوس کی روش فاش شده است، مشخص می‌کند که شانس یکی از این ۲ سرمربی، برای هدایت تیم کلمبیایی بیشتر است.

گرچه در نظرسنجی‌های مختلف و رای گیری‌ها مردم کلمبیا اسکولاری را به کی روش ترجیح داد و از او بیشتر استقبال می‌کنند و او را برای رسیدن به نیمکت «تریکالر» (لقب تیم ملی کلمبیا) بهتر ببینید. ایوان ماجیا، خبرنگار رادیو کاراکول، پس از گفتگو با رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرده است که کی روش نزدیکترین فرد به نیمکت تیم ملی است، هم به لحاظ گفتگو‌های قبلی و هم از نظر هزینه.
اسکولاری مبلغ هنگفتی را می‌خواهد و کلمبیا مایل نیست که چنین مبلغی را پرداخت کند.
مجیا روز گذشته در برنامه El Pulso del Fútbol'، درباره مصاحبه خود با رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا صحبت کرد و گفت::" براین اساس فکر می‌کنم که موضوع مربی برزیلی تا این حد نزدیک و یا ممکن نیست. "
این خبرنگار گفت:"خسورون به طور رسمی من گفت، هیچ کسی از کمیته اجرایی فدراسیون فوتبال کلمبیا با اسکولاری ارتباط برقرار نکرده است، هیچ کس از طرف فدراسیون با او صحبت نکرده است، ما هیچ ارتباط رسمی با فلیپه نداشتیم.
شانس کی روش برای مربیگری کلمبیا بیشتر از اسکولاری است
"ما ارتباط‌هایی با بازرگانانی داشتیم که می‌گفتند نماینده اسکولاری هستند و نام فلیپه اسکولاری را تبلیغ می‌کنند. من این را رد نمی‌کنم، او جایگزین بسیار خوبی است، اما او گفت که مربی فوق العاده گرانی است و اکنون که با پالمیراس قهرمان برزیل شده، گران‌تر هم شده است.
به گزارش خبرنگار رادیو کاراکول، اما در مورد کی روش گفتگو‌ها مستقیم بوده، او به نیمکت نزدیک است و خسورون نظر مثبتی روی او دارد.
خسورون به این خبرنگار گفته است "من برای یک شورای فیفا به اروپا می‌روم، با این امید به اروپا می‌روم که با کی روش ارتباط داشته باشم و گفتگو‌هایی را که قبلا مطرح کرده ایم، پیش ببریم. "
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار