۰
تاریخ انتشار
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱
کد مطلب : ۱۶۶۸۲
سرپرست دانشگاه جامع پیام نور خراسان شمالی:

پروژه‌های جهاددانشگاهی کاربردی است

پروژه‌های جهاددانشگاهی کاربردی است
 
سرپرست دانشگاه جامع پیام نور خراسان شمالی گفت: برنامه‌ها و پروژه‌های جهاددانشگاهی کاربردی است.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان شمالی، دکتر نصرالله فیضی در نشست با رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی بر همکاری دوجانبه این دو نهاد تاکید کرد.
وی با تشریح اولویت ها و برنامه های دانشگاه پیام نور اظهار کرد: جهاددانشگاهی خراسان شمالی هدفگذاری خوبی برای برنامه های خود تدوین کرده است و هم افزایی دو مرکز در تحقق برنامه ها موثر است.
وی گفت: تعداد زیادی کتاب و مقاله تدوین می شود و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی پروژه هایی را انجام می دهند اما متاسفانه در کتابخانه ها آرشیو می شود حال آنکه حاصل کار آموزش و پژوهش باید به تولید منجر شود.
فیضی افزود: در این میان حلقه ای مفقوده وجود دارد که این خلا باید با وجود نهادهایی مانند جهاددانشگاهی که برنامه های هدفمند دارند، مرتفع شود.
دکتر رضا شاهین فر، رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی نیز در این دیدار گفت: برنامه های جهاددانشگاهی هدف‌دار و کاربردی است.
وی با تشریح برنامه ها و اولویت های جهاددانشگاهی، اظهار کرد: خودکفا بودن این نهاد، موجب پویایی آن شده تا بتواند با تدوین برنامه های کاربردی در جامعه موثر و با بهره وری بالا عمل کند.
وی گفت: در این راستا جهاددانشگاهی در سطح بین المللی، ملی و در استان ها با برنامه های کاربردی خدمات شایسته ای ارائه داده و برندهای آن از جمله پژوهشگاه رویان در حوزه تحقیقاتی و پزشکی، رسانه های ایسنا و ایکنا در حوزه های فرهنگی، مراکز آموزش تخصصی و سایر حوزه ها موید این مطلب است.
شاهین فر به برنامه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی این نهاد در استان خراسان شمالی اشاره و ابراز امیدواری کرد: برنامه های جهاددانشگاهی با هم افزایی با سایر نهادها منجر به توسعه خدمات در استان شود.
وی همچنین با اشاره به رسانه های زیرمجموعه جهاددانشگاهی شامل خبرگزاری های ایسنا و ایکنا اظهار کرد: شعبه ای از این دو رسانه در دانشگاه پیام نور بجنورد استقرار داده شده که ظرفیتی برای دانشگاه است. 
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار