۰
تاریخ انتشار
شنبه ۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۱
کد مطلب : ۱۷۵۰۷
«هشدار رانش و شکاف میان جاده محور بین‌المللی در منطقه سرخ‌کلای سوادکوه»

رضیان: مشکل رانش و شکاف جاده محور سوادکوه را از مدیرکل راه و شهرسازی پیگیری می‌کنم

رضیان: مشکل رانش و شکاف جاده محور سوادکوه را از مدیرکل راه و شهرسازی پیگیری می‌کنم
به گزارش خبرگزاری فارس از سوادکوه، شماری از مردم در سامانه «فارس من» که مطالبات و مشکلات مردمی را در سراسر کشور پیگیری می‌کند، با مطرخ کردن سوژه‌ای با  عنوان «هشدار رانش و شکاف میان جاده محور بین‌المللی در منطقه سرخ‌کلای سوادکوه » خواستار پیگیری این مسئله شدند.

 
آن‌ها با انتشار مطالبه‌ای در سامانه «فارس من» تأکید کردند که محور سوادکوه حدود 20 سالی هست که در حال تعریض است و عید امسال حدود 95 درصد آن تحویل شد و ترافیک قبل هم خیلی کمتر شد. یک دغدغه‌ای که از گذشته وجود داشت، فعالیت‌های عمرانی بدون توجه به استحکام و کیفیت کار در سد کنار جاده و یا آسفالت بود که نمونه آن را در رانش کناره محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا و ترک‌خوردگی جاده را مشاهده می‌کنیم. از خبرگزاری فارس خواهش می‌کنم پیگیری کند. خبرگزاری فارس استان مازندران به بررسی این درخواست از  عبدالله رضیان نماینده مردم قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ می‌پردازد.


عبدالله رضیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان سوادکوه درباره این مسئله با اشاره به مدیریت جدید راه و شهر‌سازی مازندران و برگزاری جلسه دو روز قبل با وی، گفت: مدیر جدید راه و شهر‌سازی استان مازندران، اطلاعات فنی مناسبی از راه استان و محور سوادکوه دارد که حاصل تجربیات سال‌های متمادی وی است و قول پیگیری جدی برای موضوع محور سوادکوه دادند.
وی از برگزاری جلسه دو هفته قبل با وزیر راه و شهرسازی خبر داد و افزود: جلسه با وزیر راه و شهر‌سازی منجر به پیگیری‌ها و نامه‌نگاری‌هایی درباره پل‌درون شهری پل‌سفید، محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا و مسیر شهید مهدوی قائم‌شهر شده است.

 نماینده قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اختلافاتی برای اجرای تخریب پل‌اصلی و احداث دو پل موازی در شهر پل‌سفید وجود داشت، خاطر نشان کرد: در آخرین جلسه برگزار‌ شده مقرر شد تا کیفیت مورد نظر مردم و شورای شهر اجرایی شود.
رضیان با اشاره به اختلاف بین مردم سرخ‌کلا و وزارت راه و شهرسازی درباره حریم راه که در داخل شهر زیراب 52 متر ولی در سرخ‌کلا 75 متر تعیین شد، اظهار کرد: مردم به درستی اعتراض دارند و در جلسه با وزیر راه و شهرسازی مقرر شد تا وزیر اقدام کند و مکاتبات لازم را انجام دادم و با حل مشکلات مردم، شاهد تسهیل در بستر کار محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا خواهیم بود.

 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره رانش و ایجاد شکاف محور سوادکوه در منطقه سرخ‌کلا با اظهار بی‌اطلاعی از آن، قول پیگیری از طریق اداره کل راه و شهرسازی مازندران داد و گفت: برای دیواره‌سازی محور سوادکوه هزینه سنگینی انجام شد و با توجه به اینکه از ابتدا این منطقه خاک سستی داشت از گذشته هم نگرانی‌هایی وجود داشت و من از طریق مدیران مرتبط پیگیری می‌کنم.
به گزارش فارس، سوژه مردمی «هشدار رانش و شکاف میان جاده محور بین‌المللی در منطقه سرخ‌کلای سوادکوه» در فارس من، باعث پیگیری خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه شد و این پیگیری هم ادامه دارد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار