۰
تاریخ انتشار
شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۶
کد مطلب : ۱۸۴۲۲
جانشین فرماندهی نیروی هوایی ارتش در بیرجند مطرح کرد؛

نیروی هوایی مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا

نیروی هوایی مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازبیرجند؛ امیر سرتیپ خلبان واحدی  جانشین فرماندهی نیروی هوایی ارتش در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان جدید و قدیم پایگاه هوایی شهید حسینی بیرجند با بیان اینکه ساده زیستی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی باید سرلوحه کار مسئولان باشد، گفت: اگر هر کدام  این الگو را سرلوحه کار قرار دهند، سرباز واقعی ولایت خواهیم شد.
وی با بیان اینکه تجمل گرایی ها مناسب شرایط کنونی نیست، افزود: ایران کم ندارد ولی شایسته نیست در شرایط اقتصادی کنونی به دنبال اسراف و تجمل گرایی باشیم.
امیر سرتیپ واحدی با بیان اینکه از مشکلات عبور خواهیم کرد ادامه داد: ایران کشوری غنی بوده که اگر با هم متحد باشیم ‌چشم  استکبار را کور خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه نقش مهم نیروی هوایی جمهوری اسلامی در دفاع مقدس غیر قابل انکار است، اظهار کرد: حمله به محل استقرار دشمن و جنگنده های آن ها در مرز اردن از جمله افتخارات نیروی هوایی ارتش در جنگ هشت ساله عراق علیه ایران است.
امیر سرتیپ واحدی حضور مستمر بر فراز آسمان بغداد و لغو اجلاس سران جنبش عدم تعهد را از دیگر اقدامات افتخار آمیز دانست و گفت: علی رغم اینکه صدام اعلام کرده بود هیچ پرنده ای نمی تواند بر آسمان بغداد پرواز کند، این ماموریت را با موفقیت به انجام رساندیم.
جانشین فرماندهی نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه نیروی هوایی آمادگی هرگونه دفاع دارد، افزود: نیروی هوایی پیشرفته ترین هواپیماها مجهز به تجهیزات روز دنیا به نام صاعقه و کوثر تولید کرده است.
وی با بیان اینکه ماهیت نیروی هوایی ارتش واکنش سریع هوایی است، اظهار کرد: مجهز به موشک هایی با برد بالا و انجام پروازهای تاکتیکی با برد بالا هستیم.
امیر سرتیپ واحدی با بیان اینکه با ارتباط موثر با مرکز دانشگاه ها در راستای بومی کردن سامانه ها گام برداشته ایم، افزود: گسترش سامانه الکترونیکی و ساخت شبیه سازی هواپیما از دیگر دست یافته های افتخار آمیز است.
جانشین فرماندهی نیروی هوایی ارتش بیان کرد: نیروی هوایی در ساخت شبیه سازی بسیار عالی عمل کرده چراکه خلبان ها می توانند عملیات تاکتیک را روی آن انجام دهند تا عمر هواپیما را بالا ببریم.
وی با بیان اینکه تحریم به ما آموخت که چه قابلیت هایی داریم، افزود: با همدلی نیروهای مسلح و فرماندهی رهبری فرزانه، نظام جمهوری اسلامی در اوج وحدت عمل قرار دارد.
امیر سرتیپ واحدی با بیان اینکه با توانایی و برخورداری از تجهیزات آمادگی مقابله با هر گونه تهدیدهایی که امنیت کشور را به خطر می اندازد را داریم، اظهار کرد: سقوط سرنوشت زورگویانی است که خواسته های خود را به ملت ها تحمیل می کنند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين