۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۹
کد مطلب : ۱۸۶۳۹

شرور کرمانشاه در محاصره پلیس

شرور کرمانشاه در محاصره پلیس
 
 شرور مسلح سابقه دار وقتی خود را در محاصره پلیس دید اقدام به خودزنی کرد اما در عملیاتی گسترده دستگیر شد.
چندی قبل مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کرمانشاه با اطلاع از فعالیت‌های مجرمانه یکی از اشرار سابقه دار که مرتکب جرائم متعددی شده بود شناسایی و دستگیری وی را در دستور کار قرار دادند. در ادامه مشخص شد مرد شرور سوابق متعددی مانند درگیری، آدم ربایی، تیراندازی منجر به جرح، قدرت نمایی با سلاح سرد و ضرب و جرح عمدی در شهر کرمانشاه و همچنین سرقت مسلحانه احشام در اسلام آباد غرب، دالاهو، گیلانغرب و چند استان دیگر را در کارنامه دارد.
سرهنگ «محمد رستمی» رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کرمانشاه در این باره گفت: مأموران پلیس با انجام کارهای اطلاعاتی متوجه شدند که این شرور خطرناک مکان سکونت خاصی ندارد و در شهرهای مختلف کرمانشاه و سایر استان‌های همجوار خود را مخفی می‌کند. در حالی که تلاش برای دستگیری این شرور سابقه دار ادامه داشت، مأموران از حضور وی در یکی از آپارتمان‌های مسکونی شهر کرمانشاه مطلع و پس از هماهنگی با مقام قضایی، محل مورد نظر را محاصره کرده و وارد ساختمان شدند.
 متهم فراری به محض اطلاع از حضور مأموران از طریق بالکن قصد فرار داشت اما از آن جایی که راه فرار خود را مسدود می‌دید با شکستن چند بطری شیشه‌ای اقدام به خودزنی کرد تا بدین وسیله بتواند با ایجاد رعب و وحشت در مأموران، راه فرار خود را باز کند. اما مأموران وی را دستگیر کردند و با اورژانس برای انتقال این فرد به مراکز درمانی هماهنگی لازم صورت گرفت.این شرور سابقه دار پس از درمان، تحویل مراجع قضایی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد تا به شرارت این فرد پایان داده شود.  
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار