جزئیات مرگ دردناک دانش‌آموز دبیرستانی در شیراز

20 دی 1397 ساعت 7:36


مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 شیراز گفت:حوالی ساعت 9 امروز چهارشنبه ۱۹ دی ماه متاسفانه یکی از دانش اموزان دبیرستان ارسنجانی این ناحیه خارج از مدرسه به قتل رسیده است.
به گزارش بیان ما به نقل از فارس، محمد کماندار مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 شیراز درباره قتل یک دانش‌آموز شیرازی در خارج از مدرسه، اظهار کرد: حوالی ساعت 9 امروز چهارشنبه ۱۹ دی ماه متاسفانه یکی از دانش‌آموزان دبیرستان ارسنجانی این ناحیه خارج از مدرسه به قتل رسیده است.
وی بیان داشت: مقتول دانش‌آموز پایه دهم رشته انسانی دبیرستان ارسنجانی بوده است و قاتلین، دانش‌آموزان هنرستان‌های جوانمردی و دستغیب به همراه یک تن از اراذل بوده‌اند.
کماندار ابراز داشت: این دانش‌آموز پس از امتحان و با تعطیلی مدرسه، در راه رفتن به سمت منزل بوده است که با تعدادی از دانش‌آموزان دیگر مدارس درگیر می‌شود که متاسفانه منجر به قتل وی شد.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ شیراز ابراز داشت: در پی این اتفاق بلافاصله مدیر دبیرستان مربوط در محل حاضر شد و مراتب را به اورژانس و پلیس اطلاع داده است.
کماندار خاطرنشان کرد: از آنجا که حادثه در بیرون از مدرسه رخ داده است، گزارش‌های تکمیلی باید توسط پلیس اعلام شود؛ همچنین علت درگیری هنوز مشخص نیست.
وی با تاکید بر اینکه مسئول حراست بازرسی و مرکز مشاوره آموزش و پرورش در جریان این موضوع قرار گرفته‌اند، اعلام کرد: یک نفر نیز مامور پیگیری موضوع از طریق کلانتری محل و پیمودن مراحل قانونی است.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۳ شیراز ضمن ابراز تاسف از این حادثه اعلام کرد: به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم مراقبت‌های لازم را اعمال کنند تا شاهد بروز اینگونه رویدادها نباشیم.


کد مطلب: 18720

آدرس مطلب: http://www.bayanema.ir/news/18720/جزئیات-مرگ-دردناک-دانش-آموز-دبیرستانی-شیراز

بيان ما
  http://www.bayanema.ir