۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۴
کد مطلب : ۱۸۷۵۱
رئیس جهاد کشاورزی ورامین خبر داد

تخریب 12هزار متر از ساخت‌وسازهای غیرمجاز اراضی ورامین

تخریب 12هزار متر از ساخت‌وسازهای غیرمجاز اراضی ورامین
حسین تاجیک رئیس جهاد کشاورزی شهرستان ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ورامین با اشاره به قلع‌وقمع ساخت‌وسازهای غیرمجاز در این شهرستان اظهار کرد: در راستای حفظ و صیانت از زمین‌های کشاورزی حاصل خیز، صبح امروز ۱۲ هزار مترمربع از زمین‌های کشاورزی بخش‌های مرکزی و جوادآباد شهرستان ورامین که توسط افراد سودجو تغییر کاربری داده شده بودند به حالت قبلی خود بازگشت.
وی افزود: بعد از پیگیری همکاران بنده و مشخص شدن غیرقانونی بودن تغییر کاربری این اراضی، با دستور مقام محترم قضائی تعداد ۹ واحد چهاردیواری در روستاهای احمدآباد کوزه‌گران از توابع بخش مرکزی و همچنین روستای ایجدان بخش جوادآباد قلع‌وقمع شد.
رئیس جهاد کشاورزی با بیان اینکه پیش‌ازاین نیز ده‌ها هزار متر از زمین‌های کشاورزی شهرستان ورامین که توسط افراد سودجو تغییر کاربری داده شده بودند به حالت اولیه بازگشته بود، ادامه داد: این ۱۲ هزار متر از اراضی کشاورزی ورامین که صبح امروز به حالت اولیه خود بازگشت، توسط افراد سودجو به چهاردیواری و بنا تبدیل شده بود.
تاجیک در پایان خاطرنشان کرد: جهادکشاورزی شهرستان ورامین و همچنین دستگاه قضایی این شهرستان در خصوص تغییر کاربری اراضی کشاورزی که باعث به خطر افتادن منابع غذایی در آینده می‌شوند هیچ مماشاتی با هیچ‌کس نداشته و برخورد قاطع و قانونی با این افراد خواهد شد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار