۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۷
کد مطلب : ۱۸۹۲۱
نماینده مردم شهرستان‌های آبدانان، دره شهر، بدره و دهلران خبر داد:

اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل زیرساخت‌های عمرانی ایلام/ اشتغال ۱۷۰۰ نفر در ان.جی.ال پتروشیمی دهلران

اختصاص ۵۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل زیرساخت‌های عمرانی ایلام/ اشتغال ۱۷۰۰ نفر در ان.جی.ال پتروشیمی دهلران
 شادمهر کاظم‌زاده، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در ایلام، بابیان اینکه البته بخشی از اعتبارات دیگر که از محل ردیف‌های متفرقه متمرکز که جمع آن برای تمام کشور بیش از 8 هزار میلیارد تومان است به استان می‌رسد که هم نمایندگان و هم مدیران اجرایی بایست تلاش کنیم از این محل سهم قابل‌توجهی در طول سال آینده به استان تخصیص یابد.
 
وی، بابیان اینکه مهم‌ترین اولویت برای اینجانب شتاب دادن به اجرای پروژه‌های در حال احداث و سرمایه‌گذاری بیشتر در استان است، یادآور شد: با پیگیری‌های انجام‌شده، پروژه‌های خیلی خوبی که راکد و متوقف بودند، ازجمله طرح ان. جی. ال دهلران، پتروشیمی دهلران، پروژه پمپاژ آب پهله پرچینه زرین آباد، پروژه پمپاژ زید، پروژه پمپاژ چمژاب ارمو، پروژه پمپاژ شهرک ولی‌عصر، سدسیکان، باند دوم جاده دره شهر به پلدختر، اتصال جاده هلیوه به پل زال، سد ورگر، جاده چم سرخ به حاضر میل شروع و اجرایی می شوند.
 
کاظم زاده، با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود یک هزار و 700 نفر نیرو در پروژه‌های ان. جی. ال دهلران و پتروشیمی دهلران مشغول شدند که حدود 800 نفر نیروی بومی استان در این پروژه‌ها مشغول هستند که بخش عمده‌ای از آن‌ها از شهرستان دهلران هستند، البته بالای چند هزار نفر برای اشتغال به دفتر این‌جانب مراجعه کرده‌اند و من همه را به شرکت‌های فوق معرفی کرده‌ام و شرکت‌ها هم بر اساس توانایی و تجربه افراد و نیاز خودشان آن‌ها را انتخاب و مشغول می‌کنند.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام در مجلس شوراي اسلامي، بابیان اینکه بسیاری از روستاهای حوزه انتخابیه که معابر آن‌ها آسفالت نداشتند برای اولین بار با پیگیری‌های انجام‌شده، آسفالت شدند، افزود: در روکش اسفالت راه‌های روستایی با استفاده از ظرفیت قیر یارانه‌ای بیش از 40 کیلومتر از راه‌های روستایی آسفالت شد و اخیراً نیز برای راه‌های روستایی استان ۱۹۷ میلیارد ریال اعتبار ابلاغ‌شده است.
 
وی، بابیان اینکه آنچه در توان دارم را صرف پیگیری مطالبات مردمی و حضور در حوزه انتخابیه می‌کنم، ابراز کرد: بخش مهمی از امورات پیگیری شده، به سرانجام رسیده و این در حالی هست که در سخت‌ترین شرایط بودجه و منابع مالی کشور هستیم. برای سومین بار است که در کمیسیون تلفیق بودجه حضور دارم و در 2 سال گذشته به لطف خدا اقدامات خوبی برای استان و حوزه انتخابیه در بودجه رقم زدم شده است.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار