امیر علی‌اکبری:

برای اولین بار یک تیم از ایران به مسابقات MMA اعزام می‌شود/ استعدادهای خوبی در کنار ما هستند/ مبارزه من با واخائف به تعویق افتاد

23 دی 1397 ساعت 19:52

فایتر کشورمان معتقد است نفرات خوبی در حال حاضر در کنار ما کار می‌کنند که همگی بچه‌های با استعداد و توانمندی در MMA هستند.


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ امیر علی‌اکبری، فایتر کشورمان در مسابقات MMA که در دو سه سال اخیر به یکی از چهره‌های شناخته شده این رشته در جهان تبدیل شده است در گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص شرایط تمرینی‌اش گفت: خداراشکر تمرینات به شکل خوبی در حال پیگیری است و این روزها سخت مشغول تمرین هستم که آمادگی خودم را حفظ کنم. تقریبا 4 ماه است که در تمرینات حضور داریم و هفته بعد قرار است یک تیم را به گرجستان اعزام کنیم که این کار برای اولین بار است در کشورمان اتفاق می‌افتد.

وی در ادامه افزود: نفرات خوبی در حال حاضر در کنار ما کار می‌کنند که همگی بچه‌های با استعداد و توانمندی در MMA هستند و فکر می‌کنم بعد از بازگشت از مسابقات گرجستان یک تمرین پنجاه روزه نیز داشته باشیم و درکل سه، چهار ماه دیگر به صورت فشرده تمرینات ما ادامه پیدا خواهد کرد.
علی‌اکبری در پاسخ به این سوال که آیا آمادگی لازم برای رویارویی با واخائف روس را دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: از مدت‌ها پیش برای این بازی خودم را آماده کرده بودم ولی با توجه به برنامه‌ای که اعلام شده مبارزه من و واخائف به تعویق خواهد افتاد. من با فایتر دیگری باید بازی کنم و واخائف نیز با فایتر دیگر مبارزه خواهد داشت و درصورت پیروزی به یکدیگر برخورد خواهیم کرد ولی این موضوع برای من فرقی نمی‌کند و برای مبارزه با هر فایتری آماده هستم.


کد مطلب: 18932

آدرس مطلب: http://www.bayanema.ir/news/18932/اولین-بار-یک-تیم-ایران-مسابقات-mma-اعزام-می-شود-استعدادهای-خوبی-کنار-هستند-مبارزه-واخائف-تعویق-افتاد

بيان ما
  http://www.bayanema.ir