۰
تاریخ انتشار
يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱
کد مطلب : ۱۸۹۴۳
از سری مسابقات لیگ برتر والیبال

شهرداری ورامین با اقتدار شهرداری ارومیه را شکست داد

شهرداری ورامین با اقتدار شهرداری ارومیه را شکست داد
به گزارش خبرگزاری فارس از ورامین، از سری مسابقات لیگ برتر والیبال هفته هفدهم، دو تیم شهرداری ورامین و شهرداری ارومیه در سالن دو هزار نفری شهید گلعباسی برگزار شد.
پیش از این دیدار شهرداری ورامین با 16 بازی و 14 برد و 2 باخت با کسب 52 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد و تیم شهرداری ارومیه با 15بازی سه بر دو 12 باخت در رده یازدهم قرار داشت.
شاگردان رحمان محمدی راد سرمربی شهرداری ورامین در ست اول این مسابقه توانستند با بازی حساب شده با نتیجه 25 بر21 از سد تیم شهرداری ارومیه عبور کنند تا ادامه بازی را در ست دوم دنبال کنند.
در ست دوم این مسابقه شاگردان ناصر شهنازی تا امتیاز 11 پا به پای تیم شهرداری ورامین بالا آمدند و در بعضی مواقع هم از شهرداری پیشی می‌گرفتند که والیبال شهرداری ورامین از امتیاز 11 از شهرداری ارومیه 3 امتیاز پیش افتاد و در نهایت در ست دوم این مسابقه شهرداری ورامین با نتیجه 25 بر 21 از سد شهرداری ارومیه گذاشت تا برنده ست دوم بازی باشد.
ست سوم مسابقه در حالی آغاز شد که تنش جزیی در بین تماشاگران ورامین و تماشاگران ارومیه اتفاق افتاد که با ورود لیدر‌های دو تیم تنش فی ما بین طرفداران دو تیم خاتمه یافت.
ست سوم این مسابقه حساس با برتری تیم شهرداری ارومیه انجامید و تیم شهرداری با بازی سخت در ست سوم توانست این ست را با نتیجه 25 بر 21 به‌ نفع خود به پایان برساند تا نتیجه بازی دو بر یک به نفع شهرداری ورامین است.
در ادامه مسابقه و از ست چهارم تیم والیبال شهرداری ارومیه با پیروزی که در ست قبل بدست آورده بود تا امتیاز 20 پیش بود که شهرداری ورامین با یک بازی مهیج پیش بیافتد و در نهایت تیم شهرداری ورامین با نتیجه 25 بر 22 پیروز میدان شد.
تیم والیبال شهرداری ورامین با این برد یکبار دیگر در صدر مسابقات لیگ برتر والیبال کشور باقی ماند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين