۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۱
کد مطلب : ۱۹۰۰۹
با حضور وزیر جهادکشاورزی صورت گرفت

افتتاح بزرگترین مجتمع فرآوری تخم‌مرغ در گلستان

افتتاح بزرگترین مجتمع فرآوری تخم‌مرغ در گلستان
به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، مجتمع فرآوری تخم‌مرغ پاستوریزه به ظرفیت ۱۰ هزار تن و با اعتبار سرمایه‌گذاری ۶۳ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۴ نفر از طرح‌های قابل افتتاح سازمان جهادکشاورزی در سفر رئیس جمهوری است.
در مراسم افتتاح بزرگترین مجتمع فرآوری تخم‌مرغ در گلستان علاوه بر حضور وزیر جهادکشاورزی، مشاور وزیر و مدیرکل استان‌های وزارت، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، اسدالله قره‌خانی نماینده مردم علی‌آبادکتول در مجلس شورای اسلامی و مختار مهاجر رئیس سازمان جهادکشاورزی گلستان حضور داشتند.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان در حاشیه این مراسم از افتتاح و کلنگ‌زنی ۲۰ طرح در قالب ۶۱۴ پروژه عمرانی و تولیدی بخش کشاورزی با حضور وزیر جهادکشاورزی در حاشیه سفر رییس جمهور به گلستان خبر داد.
مختار مهاجر با اشاره به برنامه‌های وزیر جهادکشاورزی در دومین سفر هیئت دولت به استان اظهار کرد:  بازدید از چند پروژه در برنامه سفر وزیر به گلستان پیش‌بینی شده اما برنامه اصلی و متمرکز در شهرستان گمیشان برگزار می‌شود.
رئیس سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت: ۲۰ طرح به‌ طور متمرکز در گمیشان افتتاح می‌شود که از این تعداد ۱۶ طرح افتتاح و چهار طرح عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
وی به طرح‌های افتتاحی مهم در این سفر اشاره کرد و ادامه داد: افتتاح زهکشی ۲۲ هزار هکتار از اراضی شمال استان، بهره‌برداری از مجتمع پرورش میگو گمیشان، آبیاری تحت فشار و انتقال آب با لوله، ترسیب کربن، افتتاح کارخانه فرآوری تخم‌مرغ و تجهیز و نوسازی اراضی شالیکاری و آب‌بندان و ... از مهم‌ترین طرح‌های افتتاحی در سفر یک روزه وزیر جهادکشاورزی به گلستان است.
رئیس سازمان جهادکشاورزی گلستان خاطرنشان کرد: با حضور وزیر جهادکشاورزی عملیات زهکشی ۱۰۰ هزار هکتار، احداث و لایروبی آب‌بندان در سطح 3 هزار هکتار، اجرای فاز اول مجتمع ۶ هزار هکتاری پرورش میگو و تاسیس و تجهیز پست قرنطینه محصولات نباتی و دامی اینچه‌برون آغاز می‌شود.
مهاجر یادآور شد: عصر امروز با حضور وزیر جهادکشاورزی ۶۱۴ پروژه عمرانی و تولیدی در قالب ۲۰ طرح با سرمایه‌گذاری بالغ بر هزار و ۹۳۵ میلیارد تومان و اشتغال ۸ هزار و ۴۵۱ نفر به صورت متمرکز افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
گفتنی است صبح امروز وزیر جهادکشاورزی به همراه رئیس جمهور و تعدادی دیگری از اعضای کابینه دولت تدبیر و امید به گلستان سفر کردند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار