۰
تاریخ انتشار
شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۳
کد مطلب : ۲۰۰۵۷

تعهد آیت الله بهجت (ره) به رهبر معظم انقلاب چه بود؟ +فیلم

تعهد آیت الله بهجت (ره) به رهبر معظم انقلاب چه بود؟ +فیلم
رهبر انقلاب همواره ارتباطی صمیمانه با علما و مراجع عظام تقلید دارند و در این میان آیت اللّه بهجت فومنی جایگاهی ویژه داشتند.
ارتباط عمیق رهبر انقلاب با آیت اللّه بحجت +فیلمبه گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی بیان ما به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مقام معظم رهبری همواره با علمای دینی و مراجع عظام تقلید ارتباطی نزدیک و صمیمانه دارند. در این میان ایشان با مرحوم آیت اللّه بهجت فومنی(ره) روابطی عمیق داشتند.
تعدادی از علماء و همچنین فرزند مرحوم آیت‌ اللّه بهجت (ره) با اطلاع از دیدارهای متوالی این بزرگواران و گفتگوهای صمیمانه ایشان به ذکر خاطراتی پرداختند. در ادامه بخشی از این سخنان را ذکر می‌کنیم:
آیت اللّه ری‌شهری در خصوص خاطره‌ای از دیدار رهبر انقلاب و مرحوم آیت اللّه بهجت(ره) گفتند: رهبر انقلاب در دوران تصدی‌گری مسئولیت ریاست جمهوری به دیدن آیت اللّه بهجت رفتند و سوال کردند، با توجه به شرایط کنونی مملکت  چگونه با مسئولیت خطیری که مردم و امام(ره) بر دوش من گذاشت‌اند رفتار کنم؟ آیت اللّه العظمی بهجت ابتدا سرشان را پایین انداختند و سکوت کردند. بعد از آن سر بلند کردند و گفتند: الحمداللّه شما به مبنانی مستحضرید، اگر به آن می‌رسید، طبق موازین عمل کنید، من ملتزم هستم که شما را تنها نگذارم.
آیت‌اللّه مسعودی خمینی در خصوص ارتباط عمیق رهبر انقلاب و آیت اللّه بهجت (ره) گفتند: در جریان ساخت گنبدی که برای حضرت معصومه (س) ساخته شد، علماء به خدمت رهبر انقلاب رفتند و سوالی در مورد شکل ساخت گنبد پرسیدند. رهبر انقلاب در پاسخ به علما گفتند: آیت اللّه بهجت هرچه بگویند من چشم بسنه قبول می‌کنم.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار