۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۳
کد مطلب : ۲۰۱۹۰

آخرین وضعیت ۷ مرزبان ربوده‌شده در میرجاوه


آخرین وضعیت ۷ مرزبان ربوده‌شده در میرجاوه/ پیگیری در سطوح عالی
- معاون امنیتی انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: طبق اطلاعات ما، مرزبانان عزیز باقیمانده در صحت کامل هستند و ان‌شاالله امیدواریم پی گیری‌های جدی منتج به نتیجه شود و خانواده‌های آنان از نگرانی خارج شوند.

آخرین وضعیت ۷ مرزبان ربوده‌شده در میرجاوهمحمدهادی مرعشی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسیخبرگزاری میزان، درباره آخرین وضعیت «مرزبانان و بسیجیان بومی ربوده‌شده توسط گروهک تروریستی جیش الظلم در میرجاوه»، گفت: بعد از ربودن ۱۲ نفر از مرزبانان عزیر، با تلاش‌های صورت گرفته و رایزنی و تعامل با طرف پاکستانی، ۵ تن از آنان به نام‌های زبیر ریگی، سعید نوتی زهی، رسول گمشادزهی، محمد معتمدی و مهرداد آبار، و شامگاه چهارشنبه ۳۰ آبان آزاد شدند و به کشور بازگشتند.

وی افزود: تلاش‌ها برای آزادی ۷ مرزبان عزیز باقیمانده نیز در سطوح عالی و ملی در حال انجام است.

معاون امنیتی وانتظامی استانداری سیستان و بلوچستان تاکید کرد: ما هم از طریق مقامات ایالت بلوچستان پاکستان و با طرح موضوع با تاکید در اجلاس مشترک مرزی جمهوری اسلامی ایران و پاکستان و کنسولگری ایران در کویته (پاکستان) و همچنین معتمدین محلی پیگیر هستیم.

وی اظهار داشت: طبق اطلاعات ما، مرزبانان عزیز باقیمانده در صحت کامل هستند و ان‌شاالله امیدواریم پی گیری‌های جدی منتج به نتیجه شود و خانواده‌های آنان از نگرانی خارج شوند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار