۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱
کد مطلب : ۲۰۲۸۴

چرا رئیس‌جمهور «روحانی» سخنران اصلی مراسم 22 بهمن نباشد؟!


چرا رئیس‌جمهور «روحانی» سخنران اصلی مراسم 22 بهمن نباشد؟!

وظیفه تک‌تک ماست که ضمن پرهیز از کمک به تکمیل پازل دشمن، به‌خاطر حفظ دستاوردهای چهل‌ساله اجازه ندهیم نقش نجابت و درایت در سیمای انقلابی‌مان کمرنگ شود.

چرا رئیس‌جمهور «روحانی» سخنران اصلی مراسم 22 بهمن نباشد؟!
 
بعد از اعلام لغو سخنرانی ریاست مجلس شورای اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن کرج، زمزمه‌هایی در فضای مجازی شنیده می‌شود که عده‌ای با تابلوی انقلابی‌گری خواهان لغو سخنرانی رئیس‌جمهور در مراسم 22 بهمن پایتخت شده‌اند!
 
تکرار این گزاره بدیهی که مردم‌سالاری دینی با احترام به آرای عمومی و انتخاب اکثریت عجین است، در چهل سالگی انقلاب اسلامی قدری ملال‌آور به‌نظر می‌رسد.
 
بعید است که در میان نخبگان منتقد دولت هم کسی جناب آقای روحانی را منتخب مردم نداند و به تبع خروجی صندوق‌های رأی، برای جایگاه ایشان احترام قائل نباشد.
حتی اگر از عملکرد و سوگیری قوه مجریه هم ناخرسند باشیم -که هستیم- دلیلی ندارد مجال این جشن همگانی را مغتنم نشمریم و دفاع از دستاوردهای انقلاب را به دکتر روحانی نسپاریم.
 
چرا باید بهانه حاشیه‌سازی و تفرقه‌افکنی را کسانی تحت عنوان "حزب‌اللهی" و "انقلابی" در اختیار دشمنان و رسانه‌های فرصت‌طلبشان قرار دهند؟!
علاقمندان انقلاب تا کی و کجا ناگزیرند بابت بدسلیقگی و کج‌فهمی عده‌ای انحصارطلب و مدعی، تاوان دهند و هزینه بپردازند؟!
کاش این جماعت می‌توانستند خرده‌ای عقلانیت، حزم و دوراندیشی را چاشنی تحلیل‌های عجیب و غریبشان کنند تا دهه فجر تجلی‌گاه هم‌افزایی و اتحاد نیروهای انقلابی باشد.
 
نگارنده با تأکید بر ضرورت نقد فراگیر حسن روحانی و کابینه‌اش در کلیه حوزه‌ها، عمیقا بر این باور است که بی‌حرمتی به ریاست‌جمهوری بدعتی بی‌فایده بلکه مضر بوده و آورده‌ای در بر نخواهد داشت.
گواینکه ممکن است این شیوه به ضدّ خود تبدیل شده و اسباب فرافکنی و مظلوم‌نمایی را برای آنان که می‌بایست در جای لازم پاسخگوی ضعف‌های پرشمارشان باشند، فراهم نماید.
 
هرگز فراموش نخواهیم کرد که نظام مقدس جمهوری اسلامی برآمده از شعور و شعار توأمان و حاصل صبوری‌ها، خون دل خوردن‌ها، مجاهدت‌ها و بصیرت‌هاست.
انقلاب 57 در سایه مهرورزی، ایثار، همبستگی و وحدت کلمه در بهمن 97 به قرارگاه کمال رسیده است.
بنابراین وظیفه تک تک ماست که ضمن پرهیز از کمک به تکمیل پازل دشمن، به‌خاطر حفظ دستاوردهای چهل‌ساله اجازه ندهیم نقش نجابت و درایت در سیمای انقلابی‌مان کمرنگ شود.منبع: گزارش اطلاعات روز
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار