۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۵
کد مطلب : ۲۰۲۸۷

موسوی‌لارگانی در نطق میان‌ دستور: آقای روحانی! اگر تفریحتان تمام شد، سری هم به بازار بزنید

موسوی‌لارگانی در نطق میان‌ دستور:
آقای روحانی! اگر تفریحتان تمام شد، سری هم به بازار بزنید
آقای روحانی! اگر تفریحتان تمام شد، سری هم به بازار بزنید
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر تفریح‌ رئیس‌جمهور تمام شده است، سری به بازار بزند و از نزدیک ببیند که چه بر مردم می‌گذرد.
به گزارش بیان ما به نقل از خبرنگار مهر، سیدناصر موسوی‌لارگانی در جلسه علنی امروز(سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود،با گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، گفت: ۴۰ سالگی انقلاب را در حالی سپری می‌کنیم که بسیاری تصور نمی‌کردند که انقلاب اسلامی حتی ۴۰ روز هم دوام بیاورد اما در این ۴ دهه، تحقیر بزرگترین پیامی است که ملت انقلابی ایران به کاخ سفید مخابره کردند.
وی با اشاره به اینکه علی‌رغم تمام دستاوردهای بی‌نظیر و گسترده انقلاب اسلامی برخی از موضوعاتی که این روزها در کشور اتفاق می‌افتد، زیبنده انقلاب اسلامی نیست،افزود: متاسفانه برخی از مسئولان، اصل انقلابی خود را فراموش کرده‌اند و تدابیر لیبرالی دولت منجر شده که طی ۵ سال اخیر سفره خانواده‌ها روز به روز کوچک‌تر شده و تورم شدید کمر مردم را بشکند.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس با بیان اینکه دولت به جای اقدام جدی برای حل مشکلات اقتصادی تماشاگر این فاجعه اقتصادی است، تصریح کرد: دولتِ اعتدال همواره به گره‌گشایی‌های برجام امید داشت و پس از آن هم به وعده‌های اروپایی‌ها درباره برجام بدون کدخدا دل بست.
موسوی لارگانی تاکید کرد: قرار بود برجام چرخ زندگی مردم را هم راستا با چرخ سانتریفیوژها به حرکت درآورد اما متأسفانه امروز مسئولان در تریبون‌های رسمی می‌گویند که هدف برجام اقتصادی نبوده است!
وی اظهار داشت: آقای ظریف، بیایید و با مردم رو راست باشیم چرا که چالش‌های پیش روی کشور در حوزه تبادلات مالی به دلیل تحریم‌های ثانویه آمریکاست و ارتباطی به پایبندی به لوایحی چون FATF و پالرمو ندارد و باید تجربه شکست خورده برجام را به خاطر داشته باشید.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس با انتقاد از عملکرد رئیس‌جمهور، گفت: آقای روحانی! مردمی که به شما رأی دادند، توقع داشتند که مشکلات اقتصادی کاهش یابد اما این روزها حامیان شما پس از ۵ سال سرخورده شده ودر حال سبقت گرفتن از یکدیگر هستند تا در اعلام برائت از وضع موجود عقب نمانند، به گونه‌ای که هنرمندان و ورزشکاران در فضای مجازی و حامیان سیاسی شما از پشت تریبون مجلس اظهار شرمندگی می‌کنند که به دلیل حمایت از شما نمی‌توانند به مردم نگاه کنند.
موسوی لارگانی تصریح کرد: آقای روحانی! در کنار موج ناامیدی و همزمان با انفجار قیمت ارز، سکه و مسکن، تصاویری از تفریح شما در توچال و جشن تولد معاون اولتان در کاخ سعدآباد، جان و دل همه را آتش زد؛ آیا نشنیده‌اید این سخن مردم را که می‌گویند اگر تفریح گروهی‌تان تمام شده است، سری همه به بازار بزنید و از نزدیک ببینید که چه بر ما می‌گذرد.
وی افزود: گویا حضرات آنقدر فراغ بال دارند که بی‌اعتنا به مشکلات این روزهای ملت به کاخ نشینی و خوش‌گذرانی می‌پردازند در حالی که مردم شاه را از کشور بیرون نکردند که برخی از مسئولان در نظام جمهوری اسلامی برای خود زندگی شاهانه در لواسان و شمال شهر تهران تشکیل دهند و فرزندانشان را به سوئیس و کانادا بفرستند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: آقای روحانی! گوشت که دیگر حصر و فیلتر نیست که به قول خودتان دست شما نباشد و مقصر دولت پنهان باشد و به یاد داشته باشیم که صفی که اکنون برای خرید گوشت منجمد تشکیل شده همان صفی است که در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس به ما رأی داده‌اند.
موسوی لارگانی همچنین خواستار مشکلات آب استان اصفهان شد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار