۰
تاریخ انتشار
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۴
کد مطلب : ۲۰۳۸۹

مسافران همچنان به مازندران می‌آیند/ ترافیک نیمه سنگین در جاده‌های مازندران

مسافران همچنان به مازندران می‌آیند/ ترافیک نیمه سنگین در جاده‌های مازندران
به گزارش بیان ما سرهنگ قدمی رییس پلیس راه مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،   با بیان اینکه از عصر چهارشنبه  تاکنون شاهد ورود مسافران و حجم زیادی از خودروها در جاده‌های استان هستیم، گفت: هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده هراز محدوده گزنگ، وانا، پلور و آبعلی، جاده سوادکوه  محدوده گدوگ، ورسک، سرخ آباد، پل سفید و ورودی تونل شیرگاه به قائم شهر، جاده کیاسر از  محدوده صنایع چوب و کاغذ تا تاکام رفت و برگشت  و جاده چالوس از سمت جنوب به شمال محدوده مکارود و هزار چم ترافیک نیمه سنگین، پرحجم و روان است.
وی افزود: وضعیت جوی در این محور‌های ابری و سطح جاده خشک است.
رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه مدیریت زمان رفت و برگشت نیز بسیار مهم است، افزود: رانندگان حتما قبل از تردد وضعیت مسیر را استعلام کنند تا شاهد بروز مشکلی نباشیم.
سرهنگ قدمی از رانندگانی که قصد تردد از این جاده‌ها را دارند خواست حتما تجهیزات ایمنی، زنجیر چرخ، مقداری غذا و لباس گرم به همراه داشته باشند و باک بنزین را هم قبل از حرکت، پر کنند.
وی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين