۰
تاریخ انتشار
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۰
کد مطلب : ۲۰۴۵۳

سیمرغ داران فجر ۳۷ چه گفتند؟

سیمرغ داران فجر ۳۷ چه گفتند؟
برخی برگزیدگان بخش «سودای سیمرغ» جشنواره‌ فیلم فجر پس از دریافت جوایزشان سخنانی را مطرح کردند.
سیمرغ داران فجر ۳۷ چه گفتند؟به گزارش خبرنگار بیان ما به نقلف از  باشگاه خبرنگاران جوان، برخیبرگزیدگان بخش سودای سیمرغ جشنواره‌ فیلم فجر پس از دریافت جوایزشان سخنانی را مطرح کردند.
محمد کارت برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم کوتاه برای «بچه خور»، پس از دریافت جایزه اش اظهار کرد: خیلی خوشحالم بابت دریافت این جایزه و امیدوارم این مسیر برای من هموارتر از گذشته باشد. یک تشکر ویژه می کنم از تهیه کننده فیلم که به من کمک کردند.
بابک بهداد برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم مستند برای «بهارستان خانه ملت» پس از دریافت این جایزه گفت: به نظرم خیلی به مستند در سینمای ما بها داده نمی شود؛ اما به هر حال خوشحالم که توانستم این جایزه را امشب با خود به خانه ببرم.
همایون غنی زاده از دریافت سیمرغ انصراف داد!
در بخش نگاه نو، هیئت داوران همایون غنی زاده را برای ساخت فیلم سینمایی «مسخره باز» شایسته تقدیر و اهدای جایزه دانستند. اما او از دریافت این جایزه سر باز زد و به جایش یک مهاجر افغانستانی به روی سن حاضر شد و گفت: من پیش آقای غنی زاده کار می کنم و یک مهاجر افغانستانی هستم. امروز اینجا حاضر شده ام تا از تمام مردم ایران به پاس میزبانی چند ساله از مردم افعانستان تشکر کنم. 
وی همچنین از طرف همایون غنی زاده و با قرائت نامه ای از سوی او  اظهار کرد: از دریافت این جایزه معذورم و امید دارم در سال های بعد بتوانم فیلم های بهتری را راهی جشنواره فجر کنم.
بیشتر بخوانیدبرگزیدگان سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند 


مجتبی فرآورده تهیه کننده فیلم «۲۳ نفر» پس از دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه ملی گفت: این سیمرغ و جایزه را تقدیم کسانی می‌کنم که جنگیدند تا امروز ما بتوانیم در آسایش زندگی کنیم.
 
ایمان کریمیان برنده سیمرغ بلورین بهترین جلوه های ویژه میدانی برای فیلم «ماجرای نیمروز؛ ردّ خون» گفت: از دستیاران خودم و همچنین از توجه هیئت داوران جشنواره تشکر می‌کنم. 

 
جواد مطوری برنده سیمرغ بلورین بهترین جلوه‌های ویژه بصری برای فیلم «مسخره باز» پس از دریافت جایزه اش اظهار کرد: جایزه را به بچه‌های گروه تقدیم می‌کنم؛ چون کار ویژوآل یک کار تیمی است.
 
محمدرضا شجاعی برنده سیمرغ بلورین بهترین طراحی لباس برای فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» گفت: از هیئت محترم داوران تشکر می‌کنم. لازم می‌دانم از عوامل هر دو پروژه‌ای که امسال با آن‌ها همکاری داشتم (ردّ خون و شبی که ماه کامل شد) تشکر ویژه کنم. دستیاران خوبی که من را همراهی کردند هم بدون شک شایسته تقدیر هستند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين