۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۵
کد مطلب : ۲۰۴۶۹

مرخصی از زندان باند سرقت را تکمیل کرد

مرخصی از زندان باند سرقت را تکمیل کرد
 سارق سابقه‌دار پس از مرخصی از زندان با طراحی نقشه‌ای حساب شده باند 7 نفره سرقت و خفتگیری تشکیل داد و اعمال مجرمانه‌اش را از سر گرفت.

به گزارش بیان ما به نقل از «ایران»، رسیدگی به این پرونده از سال گذشته و در جریان شناسایی و بازداشت باند سرقت‌های سریالی توسط مأموران آگاهی تهران بزرگ صورت گرفت و همگی آنها پس از چند روز در تهران بازداشت شدند.
پس از انتقال متهمان به اداره آگاهی همه آنها ضمن اعتراف به جرایم شان عنوان کردند: حمزه(سرکرده باند) با خوراندن قرص مخدر ما را فریب داده و در موقع سرقت‌ها هیچ‌کدام از ما در حالت طبیعی نبودیم.
در ادامه رسیدگی به پرونده بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه 34 تهران، کیفرخواست این پرونده را صادر کرد و هفته گذشته متهمان در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی محاکمه شدند.
در ابتدای جلسه دادگاه یکی از شاکیان گفت: در حال عبور از خیابان بودم که دو موتورسیکلت محاصره‌ام کردند و چهار سرنشین آن با ضرب و جرح و تهدید قمه مجبورم کردند تا هرچه که داشتم را به آنها بدهم. در ادامه حمزه، متهم ردیف اول گفت: من اتهامات را قبول دارم اما در همه این سرقت‌ها حضور نداشتم چراکه فقط یک روز بود از زندان به مرخصی آمده بودم و شاید از حدود 10 سرقت تنها در سه – چهار سرقت مشارکت کرده ام. ضمن این‌که شاکیان در شرح ماجرا دروغ می‌گویند. ما کسی را کتک نمی‌زدیم و تنها گوشی شان را به زور می‌گرفتیم و می‌رفتیم. در ادامه متهمان دیگر نیز در جایگاه قرار گرفتند و به دفاع از خود پرداختند. در انتهای این جلسه قضات شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران وارد شور شدند تا برای سرنوشت متهمان تصمیم‌گیری کنند.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار