۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۰
کد مطلب : ۲۰۴۷۶

تشخیص بیماری‌ها از روی زبان/ مایعی خوشبو برای تسکین درد دندان/ رفع اختلالات خواب با رایحه اسطوخودوس

تشخیص بیماری‌ها از روی زبان/ مایعی خوشبو برای تسکین درد دندان/ رفع اختلالات خواب با رایحه اسطوخودوس
 
با شروع فصل سرما افراد دچار مشکلات زیادی از جمله سرماخوردگی و آبریزش بینی می‌شوند که راهکارهای زیادی برای رفع این مشکل وجود دارد.
به گزارش بیان ما به نقل از جوان در این گزارش جدیدترین دانستنی‌های روز پزشکی که هر روز با آن سر و کار دارید را دنبال می‌کنیم.
از كودكان قول نگيريد 
کودکان زیر ۶ سال مفهوم قول دادن را نمی فهمند؛ بارها برای انجام یا انجام ندادن کاری از آنها قول می‌گیرید اما کودک مجدداً همان کارها را تکرار می‌کند،  فرزندتان معنی قول دادن را نمی‌فهمد ولی وقتی با گفتن این کلمه خنده بر لبان شما می‌آید به شما قول می‌دهد. 
او حافظه كوتاه مدتی دارد و فراموش می‌كند و هرگز نميفهمد چرا از او عصبانی شده‌ايد؛  کودک نه قول دادن را می‌فهمد نه معذرت خواستن را، اما وقتی می‌بیند بعد از انجام کار نادرستی با گفتن معذرت میخواهم اخم‌هایتان باز می‌شود، دائم معذرت خواهی می‌کند.
///
درمان آبریزش بینی 
با شروع فصل سرما بسیاری از افراد دچار  مشکلات زیادی از جمله سرماخوردگی و آبریزش بینی می‌شوند که راهکارهای زیادی برای رفع این مشکل وجود دارد،  یکی از کارها استفاده از میوه‌جات است،  مصرف میوه خام بِه شیرین و تازه موجب جلوگیری از آبریزش بینی می‌شود، همچنین مصرف دمکرده بابونه و یا دمکرده مرزنجوش آبریزش بینی را درمان می‌کند.
///
درمانی برای دندان درد
بسیاری از افراد دچار دندان درد می‌شوند که علت‌های مختلفی دارد،  راهکارهای زیادی برای رفع این دندان درد وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توان درد دندان را کاهش داد؛  چکاندن چند قطره گلاب روی دندان پوسیده، درد دندان را تسکین می‌دهد،  در طب سنتی گلاب به عنوان گرمی شناخته می‌شود که Ph خون را به سمت قلیایی می‌برد.
///
مزه زبان شما نشانه چیست؟ 
محققان طب سنتی معتقدند تغییر مزه زبان نشانه بیماری در بدن است که با شناخت آنها می‌توان بیماری‌ها را درمان کرد؛  زیادشدن بلغم باعث ترشی و سفیدی دهان،  زیادشدن سودا باعث شوری و سیاهی دهان،  زیادشدن صفرا باعث تلخی و زردی دهان و زیادشدن خون باعث شیرینی و قرمزی دهان می‌شود.
///
رایحه درمانی
بسیاری از رایحه‌ها باعث بهبود بیماری می‌شود که اگر آنها را بشناسید می‌توانید بیماری خود را درمان کنید؛  دارچین باعث افزایش حافظه و تمرکز،  گل یاس سبب دورکردن غم وافکارناشی از افسردگی،  چمن تازه باعث جلوگیری از بروز آلزایمر، محرک شادی ونشاط و اسطوخودوس سبب رفع اختلالات خواب وآرام شدن ذهن و جسم می‌شود. 
///
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار