۰
تاریخ انتشار
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۳
کد مطلب : ۲۰۵۱۲

مرد ۵۰ ساله دو همسرش را کشت

مرد ۵۰ ساله دو همسرش را کشت
مردی پنجاه‌ساله که از اصفهان برای دیدن همسر سابقش به مشهد آمده بود، در حالی زنش را خفه کرد که در کمتر از ٢۴ساعت دستگیر و در اعترافی عجیب به کشتن همسر دیگرش در اصفهان نیز اعتراف کرد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ،ماجرای پرونده مردی ۵۰ ساله که دو همسرش را در مشهد کشت با کشف جسد زنی میان‌سال در دامنه کوه‌های منطقه دلاوران مشهد، آغاز شد که در ادامه مشخص شد جسد متعلق به زنی چهل‌وپنج‌ساله است و به علت خفگی به قتل رسیده است.
مأموران با یافتن منزل این فرد به سراغ فرزندان مقتول رفتند. بررسی‌ها نشان می‌داد که این زن میان‌سال دارای ٨سابقه کیفری است و بی‌خانمان بوده است و همچنین فرزندانش از او بی‌خبر بوده‌اند. شواهد حاکی از آن بود که او سال‌ها پیش، از همسرش جدا شده، اما به گفته فرزندانش او همچنان با پدرشان در ارتباط بوده است.
کارآگاهان پلیس آگاهی، محل زندگی این مرد را در مشهد شناسایی و او را به عنوان مظنون اصلی پرونده دستگیر کردند.
بررسی پرونده این مرد پنجاه‌ساله نشان می‌داد که او ساکن اصفهان است و از چندی پیش به اتهام قتل همسرش تحت تعقیب قرار گرفته است. با مشخص شدن این موضوع، این فرد به قتل همسر سابقش در مشهد نیز اعتراف کرد.
متهم به قتل در بازجویی اعلام کرد: «چندی پیش در پی اختلافاتی با همسرم در اصفهان سر او را بریدم و پلیس و برادران همسرم در تعقیبم بودند که به مشهد آمدم. اینجا دوباره به سراغ همسر سابقم که کارتن‌خواب شده بود، رفتم و با او در ارتباط بودم که روز یکشنبه با یکدیگر دعوا کردیم و او را با دستان خودم خفه کردم.
به گفته متهم این جنایت در منزلی واقع در خیابان شقایق مشهد رخ داده است و سپس جسد را به کوه‌های انتهای بولوار دلاوران مشهد انتقال داده است.
منبع شوک آنلاین
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين