علت جدایی ستاره فوتبال از جمع پایتخت نشین‌ها فاش شد

24 بهمن 1397 ساعت 17:22

مسئول هیئت مدیره تیم یوونتوس دلیل اصلی خروج رونالدو از تیم رئال مادرید را فاش کرد.


به گزارش بیان ما به نقل از گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از رسانه انگلیسی، یکی از مسئولان وابسته به هیئت مدیره تیم فوتبال یوونتوس دلیل اصلی خروج کریستیانو رونالدو ستاره دنیای فوتبال از تیم رئال مادرید و انتقال تاریخی اش به یوونتوس را فاش کرد.
 او در این رابطه گفت: رونالدو پیش از انتقالش به جمع سفید و مشکی پوشان به سران این باشگاه گفته بود "وقت رفتن فرا رسیده است. احساس می‌کنم حضور من در تیم مانند قبل مثمر ثمر نیست.
رونالدو همچنین درباره  "پرز" رئیس باشگاه رئال مادرید افزود: رفتار او با من مثل روز‌های اولی نبود که به باشگاه اضافه شدم. تغییر رفتار او کاملا محسوس بود. در نظر آن‌ها من یک موجود اضافی بودم."
رونالدو با ناراحتی به مسئولان یوونتوس اعلام کرده بود: وقتی آن‌ها مرا نمی‌خواستند چرا باید در تیم می‌ماندم؟ بنابراین ترجیح دادم به ایتالیا بیایم. حتی رسانه‌ها هم مقابل من قرار گرفته بودند و خبر‌ها کاملا ضد من بود!
پس از اینکه مسئولان یوونتوس صحبت‌های رونالدو را شنیدند، "مندس" مدیر برنامه کریستیانو رونالدو، وی را بیش از پیش به نیمکت یوونتوس نزدیک‌ کرد و همین ادعا باعث شد تا رونالدو برای همیشه با خاطرات مادرید خداحافظی کند.


کد مطلب: 20567

آدرس مطلب: http://www.bayanema.ir/news/20567/علت-جدایی-ستاره-فوتبال-جمع-پایتخت-نشین-ها-فاش

بيان ما
  http://www.bayanema.ir