۰
تاریخ انتشار
چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۳
کد مطلب : ۲۰۵۷۰

برگزاری دومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان شرکت پردیسبان/ نماینده دادستان: تبلیغات گسترده و اغواگرانه، موجب گستردگی وقوع جرم در این پرونده شده است

برگزاری دومین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان شرکت پردیسبان/ نماینده دادستان: تبلیغات گسترده و اغواگرانه، موجب گستردگی وقوع جرم در این پرونده شده است
به گزارش بیان ما به نقل از گزارش  خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،  دومین جلسه رسیدگی به اولین پرونده دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور در مشهد، موسوم به پرونده شرکت پردیسبان به ریاست قاضی سیدهادی منصوری دقایقی قبل آغاز شد.
 
در این جلسه محسن دهقان نیری یکی از متهمان پس از قرائت کیفر خواست به دفاع از خود پرداخت و توضیحات لازم را به دادگاه ارائه کرد و به سوالات قاضی پرونده پاسخ داد.

دادستان مرکز خراسان رضوی روز سه شنبه در اولین جلسه رسیدگی به پرونده پردیسبان گفته بود: در برآورد‌های اولیه حداقل حدود ۸ هزار نفر سهامدار در این پرونده وجود دارد که برخی از این افراد خود نماینده تعداد دیگری از سهامداران و شکات هستند.

غلامعلی صادقی بیان کرده بود: اتهام ۵ متهم این پرونده مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور به قصد مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که به دلیل تبلیغات گمراه کننده و اغوا گرانه از طریق رسانه‌ها برخی سهامدار این مجموعه شده و به دنبال معجزه اقتصادی بودند.
 
شرکت گردشگری و سرمایه گذاری پردیسبان در سال‌های اخیر با تاسیس دفتر در مشهد اقدام به فروش سهام کرد ارزش هر سهم پس از استقبال مردم تا ١١٠هزار تومان افزایش یافت که دو سال و نیم پیش دفتر غیرقانونی این شرکت در مشهد توسط دادگستری پلمپ و روند رسیدگی قضایی با شکایت سهام داران آغاز شد.
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين