۰
تاریخ انتشار
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۶
کد مطلب : ۲۰۶۱۰

واکنش جوانان به فرمان گام دوم رهبرانقلاب +عکس

واکنش جوانان به فرمان گام دوم رهبرانقلاب +عکس
مسئولان همین یک جمله را بخوانند و آویزه گوش کنند: «هرگاه دل‌زدگی پیش آمده، از رویگردانی مسئولان از ارزش‌های دینی بوده نه از پایبندی به آنها و کوشش برای تحقق آنها»
واکنش جوانان به فرمان گام دوم رهبرانقلاب +عکس
به گزارش بیان ما به نقل از جهان نيوز، ساعتی پس از انتشار بیانیه مهم رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی، فضای مجازی پر شد از مطالب جوانانی که در لبیک به این پیام مهم و راهبردی، نظرات خود را مطرح کرده بودند.

برخی از این پیام ها که در توئیتر جوانان ایران اسلامی منتشر شده است را در زیر میخوانید:

کمیل خجسته برای فهم بیشتر پیام گام دوم رهبر انقلاب پیشنهاد خوانش دو پیام دیگر رهبر انقلاب را داده و نوشت: پیشنهاد می‌کنم قبل از خوانش گام دوم یا پیام درجشن ۴۰ام انقلاب این دو پیام قبلی را بخوانید: ۱. پیام در اولین سالگرد امام سال ۶۹؛  ۲. پیام در بیستمین سالگرد انقلاب سال ۷۷
اولی ۱۲اصل دارد که مانیفست رهبری باید نامیدش و دومی ۵دستورالعمل در دورانی که خیلیها میگفتند کار انقلاب تمام است.
 

کاربری با نام کاربری حبیب خان نیز توصیه ای به مسئولین کرده و نوشت: مسئولانی که حال خواندن بیانیه گام دوم انقلاب را ندارند همین یک جمله را بخوانند و آویزه گوش کنند: «هرگاه دل‌زدگی پیش آمده، از رویگردانی مسئولان از ارزشهای دینی بوده نه از پایبندی به آنها و کوشش برای تحقق آنها» آیت‌الله خامنه‌ای از آغازگران انقلاب و ادامه دهندگان راهش تشکر کردند اما حالا روی صحبتشان با جوان‌های ایرانی است و برای ما یادداشت نوشتند.

سیده راضیه حسینی اشاره ای به سختی ها و ایستادگی های گام اول انقلاب داشته و نوشت : انقلاب اول مسیر سختِ عملی شدن آرمان‌ها بود که با حرکت‌های تجزیه‌طلبانه، کودتا، ترورها، ۸ سال جنگ، و تا همین امروز بی‌رحمانه‌ترین تحریم‌ها و توطئه‌ها روبرو شد؛ اما قدرتمند، مهربان، باگذشت و حتّی مظلوم ایستاد. الان نوبت گام دوم انقلاب رسیده: حرکت به سمت قله‌های پیش‌رو.

سلمانه: ماموریت گام بعدی انقلاب از جانب امام امت به جوانان ابلاغ شد
۱. سعی بر تولید علم و پژوهش
۲.کسب معنویت و اخلاق
۳.نقشه اقتصادی 
۴.عدالت و مبارزه با فساد
۵.حفظ استقلال و آزادی
۶.ترویج سبک زندگی اسلامی
 

کاربری با نام جِـــــنلی نوشت: تو دهه پنجم گام دوم  انقلاب رو شروع میکنیم. اول برای نابودی رژیم صهیونیستی، دوم برای رشد و پیشرفت کشور اسلامی‌مون. تا خاری باشیم تو چشم شرق و غرب.

آسِیِد پویان حسین‌پور: اگر آن روز چالش با آمریکا بر سر کوتاه کردن دست عمّال بیگانه بود، امروز چالش بر سرِ حضور ایران مقتدر در مرزهای رژیم صهیونیستی و برچیدن بساط نفوذ نامشروع آمریکا از منطقه‌ غرب آسیا و حمایت جمهوری اسلامی از مبارزات مجاهدان فلسطینی در قلب سرزمین‌های اشغالی است.
 

مهدی محمدی تحلیلگر مسائل سیاسی نیز نوشت: حس می کنم ۴۰ سال است رهبری منتظر بوده تا فرصتی بیابد و برخی از این حرف ها را بزند. پیداست به برخی جملات و تعابیر سال ها فکر شده است.  #گام_دوم
 

 
عبدالله گنجی مدیر مسئول روزنامه جوان نیز نوشت: بیانیه رهبر انقلاب برای #گام_دوم_انقلاب را از جهت روح،فصاحت و بلاغت همتراز #پیام_استقامت امام در 1367 یافتم با این تفاوت که #مکمل_پیام_استقامت، #پیام_حرکت است و به برکت تنومندی درخت انقلاب و جوانان صف شکن امروز،از پذیرش قطعنامه ها خبری نبود.
 

علی قلهکی نیز برداشت خود را از فرمان گام دوم رهبر انقلاب اینگونه نوشتند: #گام_دوم_انقلاب یعنی گذر به جایی که قوا و نهادهای ما روح انقلابی گری در کالبدشان دمیده شود
یعنی گذر از "ظاهرِ انقلابی‌نما" به "باطنِ انقلابی‌گری‌ست"
به جایی که مردم، کاملا تحولِ اسلامی را در مجموعه‌های کشور حس کرده باشند و نه اینکه صرفاً عکس شاه از ادارات کشور حذف شده باشد.
 
 

کاربری با نام دختر پاییز نوشت: توصیه های رهبری به جوانان در #گام_دوم_انقلاب
- نهال امیدبه آینده راپرورش دهید
- به پاخیزید و دشمن را که از جهاد علمی به شدت بیمناک است ناکام سازید
- حکومت ها اجازه ندهندکه جهمنی هامردم رابا جهنمی کنند
-درمورد آمریکا حل هیچ مشکلی متصور نیست ومذاکره باآن جز زیان محصولی نخواهد داشت.

کاربری به نام روح الله هم با توجه به عکسی که سایت رهبر انقلاب در کنار بیانیه منتشر کرده نوشت: آی دهه هفتادی‌ها!
در این تصویر یک پیرمرد هم در کنار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی دیده نمی‌شود!
دیگه خودتان بگیرید مفهوم #گام_دوم_انقلاب را! 

مهدی رستم پور نوشت: دلچسب‌ترین جمله بیانیه برای من:
همه باید بدانند که طهارت اقتصادی شرط مشروعیت همه مقامات حکومت جمهوری اسلامی است!
#گام_دوم_انقلاب
 

 
کاربری با نام حوره سادات نوشت: گام اول انقلاب فریاد دیروز امام خمینی(ره) و #گام_دوم_انقلاب  فریاد امروز امام خامنه ای است و آن ادامه فریاد امام حسین(ع) است.
 

کاربر دیگری با نام کاربری ازیو کینگ نوشت: سال ۴۲ امام(ره): "یاران من در گهواره های مادرانشان هستند"، سال ۵۷ انقلاب اسلامی شد.

امروز(۲۴ بهمن ۹۷) آیت الله خامنه ای(مدظله): "پیشرفت و تعالی کشور در گرو حضور نسل جوان مؤمن و دانا و پُرانگیزه است"

اگر واقعا آماده ای بگو لبیک یا خامنه ای❤️

#گام_دوم_انقلاب
ارسال نظر
نام شما

آدرس ايميل شما

تازه ترين عناوين
دریچه افکار